Gorące dyskusje ostatnie 12h

mireczki wierzę w was
    #gownowpis #mirkowesele @a__s

odpowiedzi (50)

Mój faworyt w konkursie na mapę xD
    #homm3 #heroes3 #konkursnamape

odpowiedzi (22)

Jebać wszystkich taksówkarzy. Już z waszych usług nigdy kurwa w życiu nie skorzystam.
    TLDR:

pokaż spoiler Taksówkarz jak nigdy nic spryskał mnie gazem jak czekałem na czerwonym świetle jadąc do pracy

Jadę sobie na 8 do pracy, spokojnie, bo leje i korki w Warszawie, a jadę głównymi drogami przez Centrum i Mokotów.
    Jedzie taxi biała Skoda (WI 103EV), bez świateł i zaczyna zjeżdzać, tak powoli na mój pas. No to zatrąbiłem (raz! bo to ważne, tak króciutko), bo może coś robi i nieświadomie zjeżdza, on nic. No to rozumiem, że manewr bez kierunku, no chuj zaczyna zwalniać (pusto przed nim).
    No to ja mam to w dupie, kierunkowskaz na drugi pas i go wyprzedzam, bo już 8.05. I pojechałem.
    Skrzyżowanie Niepodległości/Odyńca, czerwone światło, podjeżdza ten sam samochód, jakoś dziwnie blisko. Kierowca coś woła, no to otwieram okno o co chodzi (zaraz powiecie ze sie okien nie otwiera. Nie, bo dwa skrzyżowania wcześniej powiedziałem komuś innemu że jedzie bez świateł więc przez okno można się dowiedzieć też dobrych rzeczy)
    -Gość do mnie, Ty kurwo!, na pastwisku sobie trąb.
    I nagle jeb prosto we mnie gazem. Ja się schyliłem WTF?!?, po omacku zamykam szybę od swojej strony i otwieram od pasażera, bo kurwa co się dzieje.
    Szybki telefon po bagiety, miła pani powiedziała, że roześle info po radiowozach i żebym się udał prosto na komendę.

Chyba jesteście srogo upośledzeni w tych taksówkach, wasza mentalność nie różni się niczym od chama ze sztachetą w ręku który rozpierdala sklepy i stadiony

#taxi #taxistory #bagiety
    pokaż całość

odpowiedzi (145)