Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo #fanatyk #pasta
  Oddam dwie wejściówki na premierowy pokaz Fanatyka w Warszawie 20.12. Daleko mam, nie chce mi się specjalnie jechać do stolycy na jeden wieczór, żeby to obejrzeć ¯\_(ツ)_/¯. Udziału w rozdajo nie biorą zielonki, ani członkowie PZW (a niech się ością zakrztuszą ᕦ(òóˇ)ᕤ). Losowanie za 24h, tj. wtorek koło 20:00.

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  laska z grupy z #studbaza utworzyła ankietę "hej kto jest za tym żeby złożyć się na mszę za zdane kolokwium i z prośbą żeby następne były zdane"
  XDDDDDDDDDDDDDDDD
  ty się kurwa lepiej uczyć zacznij
  #gownowpis

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  mój sąsiad odzywa się do mnie raz na kwartał słowami co tam mordeczko, nawet mu nie odpisuję na poważnie, tylko od razu pytam w czym mogę mu pomóc, bo wiem, że pisze do mnie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy potrzebuje pomocy. potem uderza ze słowami słuchaj, taka sprawa jest. zwykle prosi, żeby mu zamówić coś na allegro, bo pomimo 2021 roku nadal nie lubi w przelewy, woli prosić mnie, a potem mi przynosi z nawiązką w gotówce (tzn. zaokrągla złotówkę do góry i mówi, żebym nie wydawał, bo to za fatygę. jak było 18,99 za fidżet spinnera, dal mi 20 zł i poprosił 1zł wydać xD). zwykle odcinam od siebie takich przyjaciuł, ale on jest spoko, bo jego mama pracuje w papierniczym i kiedyś dał mi długopis za darmo.

  no w każdym razie co tam u was mordeczki?

  słuchajcie, taka sprawa jest. skończył mi się na nowym komputerku (z win10) miesięczny trial na pakiet office i jestem w kropce. korzystam z worda dosyć często, a excela raz na kilka miesięcy, więc nie chcę wydawać 200 pln na roczną, kurwa, roczną, subskrypcję. czy znacie jakiś fajny sposób na spiracenie najnowszego office'a? czy powinienem raczej kombinować w kierunku instalowania starszych wersji, które są dostępne na torrentach? w tym momencie nie mogę nawet edytować plików, czuję się sparaliżowany. pamiętniczek piszę w notatniku, ale tam nie można robić kolorowych literek ani dodawać clip artów, więc po chuju z takim pisaniem. pomożecie, wykop.pl?

  #win10 #office365 #pakietoffice
  pokaż całość

  odpowiedzi (105)