Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja piernicze ale żenada się odwaliła. Kumpel był w sobote na weselu i jego kolega a mój znajomy postanowił przy wszystkich zrobić comingout. Ponoć w środku wesela troche podchmielony podszedł do orkiestry i oświadczył wszystkim gościom, że jest gejem i ma partnera. Najlepsze, że był z jakąś kolezanką, ktora po tej akcji szybko się zmyła. Serio homoseksualiści, jesteście tak zadufani w sobie, że musicie wszystkim oświadczać, że pukacie się w pupke? Myślicie, że aż tak wszystkich to interesuje?

  Ponoć orkiestra musiała po tym grać "Jedzie pociąg z daleka" przez dwie godziny a goście robili ciuchcie przez połowę miasta, żeby rozchodzić tą żenadę. I potem. się dziwicie, że ludzie nie są w stosunku do was tolerancyjni jak przy każdej okazji wciskacie ludziom swoją orientację.

  #homoseksualizm #zenada #cotusieodpierdala
  pokaż całość

  odpowiedzi (105)

 • avatar

  [ #rozdajo ]

  Mirki święta idą, więc postanowiliśmy, że chcemy Wam podarować prezent niespodziewajkę. Standarodowo z + subiektywna komisja wybierze jutro jednego szczęśliwca. Powodzenia i Wesołych Świąt!

  #rozdajozadarmo #browin

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Dzień dobry Mirki. Mam dla Was #rozdajo
  Jest to gra karciana mojego autorstwa o nazwie ŁOTRY.
  Spośród egzemplarzy, które przeznaczyłem na promocję gry zostały mi jeszcze 2 sztuki. Trafią one do 2 plusujących szczęśliwców wskazanych przez mirkorandom. Za ok. 24h ogłoszę wyniki. Zielonki nie biorą udziału.

  Więcej informacji o grze znajduje się na stronie sklepu: SKLEP
  Jeżeli nie uda się komuś z Was wygrać, a chciałby sobie w gierkę pograć, to mam dla Was kod rabatowy z 10% upustem: tylkom1rk0

  Kolejne rozdajo będzie w przyszłym roku - miejmy nadzieję, że również z nowym tytułem :)
  Powodzenia dla Was, dobrego tygodnia i smacznej kawusi!

  #grybezpradu #tworczoscwlasna #gryplanszowe
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)