•  
    enron via iOS

+18

42252,38 - 12,02 = 42240,36

Udało się ruszyć Równo o 6 rano. Warunki doskonałe - gorzej z ciuchami, który nie doschły od wczorajszego popołudniowego biegu. Tempo też słabe – ewidentnie niecałe 12 godzin odstępu między biegami nie pozwala na regenerację. Ale i tak przyjemność biegu była – a przecież o to właśnie chodzi

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow

źródło: embed.jpg

•  

@enron jak biegasz codziennie albo prawie codziennie to i tak właściwej regeneracji sobie nie zapewniasz. Ja niby jestem w strefie nadmiernego zmęczenia, tak mi wykresy mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przy codziennym bieganiu już się przyzwyczailem do ciężkich nóg, chociaż niedługo chce sobie wziąć ze dwa dni wolnego od biegania. Tylko się zafiksowalem i nie chce odpuścić, więc biegam dzień w dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°).

•  

@enron a w ogóle ile masz kompletów ciuchów do biegania?? Nie mów, że przy takiej pogodzie dwa dni pod rząd w tych samych majtach latasz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@tolstyy00: ja dobrze wiem, że nie zapewniam sobie odpowiedniej regeneracji - po prostu widzę, że skrócenie odstępu z ~23h do ~11h ma zauważalny wpływ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      A co do ciuchów: mam sporo ciuchów, ale w zasadzie biegam w jednym zestawie. Po powrocie z biegania kąpię się, równocześnie piorę w płynie do prania ręcznego ciuchy, rozwieszam i następnego dnia są gotowe do użycia. No chyba że tak jak dzisiaj, po 10 godzinach przez noc - to nie doschną :) Ciuchy po bieganiu mam TOTALNIE przemoczone, nie istnieje opcja ubrania ich ponownie bez prania.

•  

@enron uf, już myślałem, że taki śmierdzący biegasz( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mam dwa komplety spodenki, kilka koszulek, ale trzeba z zawodów coś poprzywozic, bo zaczyna brakować, jedne buty( ͡° ͜ʖ ͡°). Akurat mogę robić pranie co drugi dzień, jak coś Mam komplet na zmianę. Mnie zmoczylo chyba w piątek, ale ja zawsze biegam co najmniej po południu, więc wszystko wysycha.

•  

@tolstyy00: nie musi padać żebym miał wszystko przemoczone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
      Nie wyobrażam sobie zostawienia ciuchów do prania na następny dzień - potem trzeba by było wzywać egzorcystę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to do kąpieli dochodzi parę minut na przepranie ciuchów, przy okazji przepiorę parę rzeczy żonie co sprawia że moje bieganie zaczyna mieć dla niej walory użytkowe (✌ ゚ ∀ ゚)☞
      Jedne buty to niestety konieczność (chyba że ktoś ma za dużo kasy) - aczkolwiek tutaj z pomocą przychodzi antysmród z Decathlona. Kiedyś miałem też takie specjalne antysmrodowe wkładki do butów z Tchibo - ale gdzieś posiałem, no i nie wiem czy by sobie poradziły...

•  

@enron u mnie z zapachem z butów nie ma problemu, ot pachną normalnie jak inne użytkowane obuwie, model pełen siateczek i w ogóle. Ale jak w Starym obuwiu bieglem w ulewie półmaraton to dwukrotnie je prałem ( ͡° ͜ʖ ͡°), by jako tako pachniało
      Ach te problemy biegaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dzisiaj idę z koleżanką na kawę i być może będzie mi dany sex w sensie ruchanie
    i teraz pytanie do #rozowepaski, jak jest lepiej tam na dole, aksamitnie gładka skóra czy włochaty maczo? #pytanie #zwiazki

odpowiedzi (37)

#rozowepaski nie mają w ogóle poczucia estetyki. Przez okres wiosenny widywałam kobiety w spodniach z push up, które po wstaniu z krzesła wyglądały jakby im się pielucha obsuneła. Teraz przyszło lato i jestem zmuszona oglądać kobiety w szortach z cellulitem do kolan. Ja rozumiem, że cellulit maja nawet kobiety szczupłe, które o siebie dbają, ale kierwa, po co zakładacie szorty jak macie mocny cellulit do kolan? Zaraz pewnie ktoś napisze Mają w długich spodniach chodzić w upał? Nie, wystarczy założyć zwiewną sukienkę do kolan. Nie ma co się oszukiwać, szczupłe kobiety wyglądają we wszystkim lepiej, zaprzeczają temu tylko kobiety przy kości, feedersi i inni fetyszyści. Po prostu obrzydliwe, narażanie innych na taki widok powinno być zakazane. #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #modadamska pokaż całość

odpowiedzi (76)

Dziś słyszałem majstersztyk złodziejstwa i ludzkiej głupoty. Jakiś czas temu pewnej rodzinie ukradziono rower. Sprawa została zgłoszona na policję, poszukiwania na własną rękę itd. Po tygodniu rower został przez złodzieja odstawiony w to samo miejsce, a do ramy przyczepiona była koperta. W kopercie m.in. list. Złodziejaszek napisał, że przeprasza, że tak naprawdę go nie ukradł tylko pożyczył, bo był w tym czasie niezbędny. W ramach przeprosin załączył bilety do teatru dla całej rodziny. I wiecie co? Familia skorzystała z okazji, a w tym czasie koledzy od rowerka ojebali im całą chatę włącznie z LEDami od szafek kuchennych. #zlodzieje i zależy dla kogo #heheszki pokaż całość

odpowiedzi (49)