•  

  42252,38 - 12,02 = 42240,36

  Udało się ruszyć Równo o 6 rano. Warunki doskonałe - gorzej z ciuchami, który nie doschły od wczorajszego popołudniowego biegu. Tempo też słabe – ewidentnie niecałe 12 godzin odstępu między biegami nie pozwala na regenerację. Ale i tak przyjemność biegu była – a przecież o to właśnie chodzi

  #sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow

  źródło: embed.jpg

  •  

   @enron jak biegasz codziennie albo prawie codziennie to i tak właściwej regeneracji sobie nie zapewniasz. Ja niby jestem w strefie nadmiernego zmęczenia, tak mi wykresy mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przy codziennym bieganiu już się przyzwyczailem do ciężkich nóg, chociaż niedługo chce sobie wziąć ze dwa dni wolnego od biegania. Tylko się zafiksowalem i nie chce odpuścić, więc biegam dzień w dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   @enron a w ogóle ile masz kompletów ciuchów do biegania?? Nie mów, że przy takiej pogodzie dwa dni pod rząd w tych samych majtach latasz( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   @tolstyy00: ja dobrze wiem, że nie zapewniam sobie odpowiedniej regeneracji - po prostu widzę, że skrócenie odstępu z ~23h do ~11h ma zauważalny wpływ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   A co do ciuchów: mam sporo ciuchów, ale w zasadzie biegam w jednym zestawie. Po powrocie z biegania kąpię się, równocześnie piorę w płynie do prania ręcznego ciuchy, rozwieszam i następnego dnia są gotowe do użycia. No chyba że tak jak dzisiaj, po 10 godzinach przez noc - to nie doschną :) Ciuchy po bieganiu mam TOTALNIE przemoczone, nie istnieje opcja ubrania ich ponownie bez prania.

  •  

   @enron uf, już myślałem, że taki śmierdzący biegasz( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mam dwa komplety spodenki, kilka koszulek, ale trzeba z zawodów coś poprzywozic, bo zaczyna brakować, jedne buty( ͡° ͜ʖ ͡°). Akurat mogę robić pranie co drugi dzień, jak coś Mam komplet na zmianę. Mnie zmoczylo chyba w piątek, ale ja zawsze biegam co najmniej po południu, więc wszystko wysycha.

  •  

   @tolstyy00: nie musi padać żebym miał wszystko przemoczone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   Nie wyobrażam sobie zostawienia ciuchów do prania na następny dzień - potem trzeba by było wzywać egzorcystę ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to do kąpieli dochodzi parę minut na przepranie ciuchów, przy okazji przepiorę parę rzeczy żonie co sprawia że moje bieganie zaczyna mieć dla niej walory użytkowe (✌ ゚ ∀ ゚)☞
   Jedne buty to niestety konieczność (chyba że ktoś ma za dużo kasy) - aczkolwiek tutaj z pomocą przychodzi antysmród z Decathlona. Kiedyś miałem też takie specjalne antysmrodowe wkładki do butów z Tchibo - ale gdzieś posiałem, no i nie wiem czy by sobie poradziły...

  •  

   @enron u mnie z zapachem z butów nie ma problemu, ot pachną normalnie jak inne użytkowane obuwie, model pełen siateczek i w ogóle. Ale jak w Starym obuwiu bieglem w ulewie półmaraton to dwukrotnie je prałem ( ͡° ͜ʖ ͡°), by jako tako pachniało
   Ach te problemy biegaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki po naszym poprzednim wpisie, trafiały do nas zamówienia z notką typu "ja z Mirko". Wszystkim żalącym się w ten sposób dziękujemy ;) dzięki temu wiemy, że było tutaj realne zainteresowanie naszym produktem, a nie tylko puste plusy.

  Produkcja i sprzedaż kombinezonów z backdoorem sprawiła nam większą frajdę niż zwykły handel produktami innych producentów, dlatego w najbliższym czasie zamierzamy przebranżowić się na sklep z bielizną nocną, a następnie w ciągu kilku miesięcy oferować asortyment tylko własnej produkcji. Wkrótce wprowadzimy odświeżoną wersję kombinezonu bazującą na sugestiach naszych klientów.

  A teraz krótko i na temat:
  1. Mirkorandom wybierze jedną osobę spośród plusujących ten wpis. Zwycięzca otrzyma od nas wybrany przez siebie kombinezon. Wyniki rozdajo 19 stycznia.
  2. PROMOCJA! Do końca tygodnia -20% na cały asortyment https://bonamera.com.

  Przypominamy, że za miesiąc Walentynki ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #rozdajo #walentynki #bielizna #nsfw #modadamska #prezent #mirkorandom #bonamera #promocja #pizamy
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Polecam mieć kochankę

  serio

  Żona myśli, że jestem u kochanki, kochanka, że u żony, a ja sobie siedzę na mirko

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Czy jest możliwe, żeby Bitcoin spadł na minus? Pytam, bo nie chcę mieć długów.
  #bitcoin
  #kryptowaluty

  odpowiedzi (12)