Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki, moja narzeczona otworzyła ostatnio z moją pomocą sklep internetowy. Wiadome, że nie jest łatwo się od razu przebić, różowy pasek ostatnio już trochę tym podłamany, dlatego wpadłem na pewien pomysł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Wsród plusujących ten komentarz wylosuję jedną osobę, której pokryję dowolne zakupy do 150zł.
  Oczywiście jeśli macie ochotę, to możecie kupić coś ot tak - różowy będzie szczęśliwy :)) Potajemnie dorzuciłem kod rabatowy 20%: wykop :D Adres: https://lambee.pl

  Losowanie jutro o 18, zielonki nie biorą udziału

  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  Poszedłem wczoraj z mamą do euro rtv po telefon dla niej na raty. Wybrałem jej redmi 5 plus 4/64 za 999zł na raty 20x0% pierwsza rata gratis. Typek proponował ubezpieczenie na telefon ale nie wzięliśmy. Poszliśmy do punktu z ratami i kobieta informuje nas, że raty są 0% ale jest OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie ratalne dodatkowo 10zł do każdej raty. No cóż, trudno. Podpisaliśmy umowę, telefon do odbioru jutro. Dzisiaj w pracy rozmawiam z kolegą i oświeca mnie, że te ubezpieczenie ratalne wcale nie jest obowiązkowe. Piszę wkurwiony do euro na fanpage i oni także mnie informują, że takowe ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Idę dzisiaj do euro zrezygnować z tego ubezpieczenia (jakby nie było, dodatkowe 200zł przy ratach na 1000zł więc wtf) i złożyć skargę na szmatę która prosto w oczy nasz okłamała.
  #januszebiznesu #gownowpis #zalesie #gorzkiezale
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)

 • odpowiedzi (40)