Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki i Mirabelki, moja narzeczona otworzyła ostatnio z moją pomocą sklep internetowy. Wiadome, że nie jest łatwo się od razu przebić, różowy pasek ostatnio już trochę tym podłamany, dlatego wpadłem na pewien pomysł ( ͡º ͜ʖ͡º)
    Wsród plusujących ten komentarz wylosuję jedną osobę, której pokryję dowolne zakupy do 150zł.
    Oczywiście jeśli macie ochotę, to możecie kupić coś ot tak - różowy będzie szczęśliwy :)) Potajemnie dorzuciłem kod rabatowy 20%: wykop :D Adres: https://lambee.pl

Losowanie jutro o 18, zielonki nie biorą udziału

#rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (88)

Poszedłem wczoraj z mamą do euro rtv po telefon dla niej na raty. Wybrałem jej redmi 5 plus 4/64 za 999zł na raty 20x0% pierwsza rata gratis. Typek proponował ubezpieczenie na telefon ale nie wzięliśmy. Poszliśmy do punktu z ratami i kobieta informuje nas, że raty są 0% ale jest OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie ratalne dodatkowo 10zł do każdej raty. No cóż, trudno. Podpisaliśmy umowę, telefon do odbioru jutro. Dzisiaj w pracy rozmawiam z kolegą i oświeca mnie, że te ubezpieczenie ratalne wcale nie jest obowiązkowe. Piszę wkurwiony do euro na fanpage i oni także mnie informują, że takowe ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Idę dzisiaj do euro zrezygnować z tego ubezpieczenia (jakby nie było, dodatkowe 200zł przy ratach na 1000zł więc wtf) i złożyć skargę na szmatę która prosto w oczy nasz okłamała.
    #januszebiznesu #gownowpis #zalesie #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

• odpowiedzi (40)