Gorące dyskusje ostatnie 12h

#heheszki #vega #film

Już za rok Papryk Vege zaprezentuje: "Kontrolerzy MPK"

-Dzień dobry kontrola biletów
    - W chuju mam twój bilet kanarze jebany
    TEJ WIOSNY
    -Ty, ja mu mówię żeby wysiadał a on mi z łokcia wyjebał no czaisz typa?
    SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z PRACOWNIKAMI MPK

BOGUSŁAW LINDA

- Dobra wszycy po 140zł i wypierdalać

AGNIESZKA DYGANT

- co kurwa nigdy koledze laski nie robiłeś?

TOMASZ OŚWIECIŃSKI

- hehe bilety kurwa już!!!

W KINACH
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Byłem w Tesco małym, wchodzę, stoi jakąś panna przy automacie do kawy,się akurat obróciła to się uśmiechnąłem i też się uśmiechnęła.
    Ja stałem w kolejce a ona te kawę do kasy doniosła i jak jej kasjer liczył to się obracala do mnie i uśmiechała a że jestem w ciuchach roboczych to mam zawsze w kieszeni pisadlo i kartki różne.
    To napisałem szybko swój numer ale nie wiedziałem jak jej dać, patrzę a ona pakuje zakupy w kartonik po czymś, więc jak przechodziła i znowu się tak uśmiechnęła to jej bezczelnie wrzuciłem te karteczkę do kartonika XDDD

#podrywajzwykopem #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (74)

nawiedziło cię POTĘŻNE ROZDAJO ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Tym razem zestaw został odpowiednio rozbudowany. Zawiera nalewkę z pigwowca japońskiego. To tak zwana polska cytryna, która ma w sobie dużo witaminy C i świetnie smakuje. Dla tych co za nic mają sobie zdrowy tryb życia, dodam, że jest na tyle mocna, że jak mawia mój dziadek

pokaż spoiler nie przyodziewa, a grzeje

Nalewka ma 5 lat, została sporządzona na miodzie lipowym, a zalakowana woskiem pszczelim, a etykieta to wynik fascynacji pewnym serialem (najlepszym).

Co poza tym w zestawie?
    - pyłek kwiatowy
    - miód z Doliny Cybiny
    - świeca z dziewiczego wosku pszczelego

#rozdajo ma reguły stare jak świat: losowanie wśród plusujących, zielonki dupa cicho.
    Finał jutro o 19.00. Zwycięzca potwierdza wiek po losowaniu.

I tradycyjnie: kto ma szczęście w miłości, a nie w kartach, to może sobie kupić na stronie. (www.miododkulmy.pl)
    pokaż całość

odpowiedzi (32)