Wpis z mikrobloga

Pamiętacie TVP w latach 2010-2015? Pamiętacie, by TVPinfo promowało prywatne inicjatywy z NaTemat, Gazety Wyborczej czy nie wiem... Onetu?

A dziś coś takiego:

Beata Szydło pierwszym gościem telewizji internetowej wPOLSCE.pl


"publiczna" telewizja reklamuje prywatną telewizję jednego z współpracowników TVP, którego to moloch medialny powstał przy wsparciu obecnej partii rządzącej...

#neuropa #polityka #tvpis #media #tysiacurojenniezaleznychmediow
Goofas - Pamiętacie TVP w latach 2010-2015? Pamiętacie, by TVPinfo promowało prywatne...

źródło: comment_XQwfIRP4v6aJWbK5posUwqfwbbrpzdmg.jpg

Pobierz
  • 19
przestań kłamać, wielokrotnie padają nawiązania do wywiadów w różnych media także sprzyjających opozycji, padają też czasem nazwy innych nowych stacji telewizyjnych


@comielipsa: Tej, nie rozumiesz różnicy pomiędzy powoływaniem się na wywiad z innych mediów z promowaniem prywatnych mediów w Tv "publicznej"?

Czy uważasz, że TVN promuje TV Republikę?
Goofas - > przestań kłamać, wielokrotnie padają nawiązania do wywiadów w różnych medi...

źródło: comment_N7MogyagT64WpvkMchEVvCI8vOXfWtKQ.jpg

Pobierz
na szczęście 8 lat lewactwa skończyło się w Tvp


@comielipsa: ty jeszcze słabiej oglądasz. Chociaż inaczej - Ty nie masz pojęcia o czym w ogóle piszesz. Wiesz, że na te Twoje "8 lat lewactwa" nakładają się również... 3 lata, w których to PiS miało media publiczne w łapach? Media publiczne faktycznie publiczne były w latach 2010-2015, natomiast zarówno 2005-2010 jak i od stycznia 2016 są i były folwarkiem PiSu. Więc
@Goofas @Maljevic

Ja pamiętam jak Pan Prezydent B. Komorowski promował podczas publicznej debaty prezydenckiej (emitowanej na żywo w publicznej tv) prywatny portal informacyjny swojej córki. Liczy się?
@CLDR: No nie powiedziałbym, bo wspomnienie o czymś, a dosłowna transmisja przekazu telewizji internetowej to jednak dwie różne rzeczy. Poza tym polityk/gość może mówić co chce. Kołodko promuje swojego fejsa i spoko. Ale jakby Pochanke wyskoczyła z "zapraszam na mojego bloga politycznego pochanke.pl" to już by nie było w porządku. Ale i tak nie przebiłoby tego, o czym rozmawiamy. Telewizja PUBLICZNA, utrzymywana częściowo z obowiązkowej opłaty promuje na swojej antenie PRYWATNE