Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie to MIrki. Zalando zrobiło konkurs w którym można wygrać bilety na Open'era. Swoje prace można było zgłaszać do 15.06.2017 23.59. I teraz czytajcie ten fragment regulaminu "Jury Konkursu zobowiązane jest wyłonić Zwycięzcę Konkursu w terminie 7 (siedmiu) dni od daty zakończenia tego konkursu. 7. W ciągu kolejnych 10 (dziesięciu) dni od wyłonienia Zwycięzcy przez „Jury Konkursu” zgodnie z §3.4 powyżej, zostanie on poinformowany o wygranej drogą mailową. Jednocześnie Zwycięzca zobowiązuje się do odpisania na wiadomość Zalando poprzez w ciągu 24 godzin. 8. Zalando zastrzega sobie, że wyniki mogą zostać również ogłoszone na oficjalnym Fan Page’u Zalando Polska na portalu Facebook.com. 9. W terminie 30 (trzydziestu) dni od zakończenia Konkursu Zwycięzca otrzyma nagrodę drogą mailową. Nagrody, które z przyczyn niezależnych od Zalando nie zostaną dostarczone Zwycięzcy, przepadają na rzecz Zalando" Czyli mogą mi wysłać bilet na festiwal po festiwalu i wszystko będzie ok? Nie jestem studentem prawa więc nie wiem czy dobrze to zrozumiałem xD.
Tutaj cały regulamin: https://www.zalando.pl/wygraj-bilety-regulamin/
#konkurs #opener #prawo
  • 1