Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Za każdym razem, kiedy robię porządki ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Pewna pani wybrała się do Afryki na safari i zabrała ze sobą swojego pupila-pudelka. W trakcie wyprawy piesek wypadł z jeepa, czego nikt nie zauważył. Biegł za samochodem, biegł, biegł... ale nie dogonił. Nagle słyszy gdzieś za sobą szelest i kątem oka dostrzega zbliżającego sie lamparta. Zadrżał ze strachu, przed oczami przeleciało mu całe życie. Wtem jednak patrzy, a kawałek dalej w trawie leżą jakieś poobgryzane szczątki."Może nie wszystko stracone" - myśli pudelek i dopada padliny. Lampart wyłazi z krzaków, patrzy - a tam jakiś dziwaczny mały stwór coś wpierdziela, ciamka, mlaska.
  Lampart już - już ma na niego skoczyć, ale słyszy jak stwór mruczy do siebie:
  - Mmmm... jaki smaczny ten lampart...rarytas... mięsko palce lizać... a kosteczki - co za rozkosz...
  Lampart przeraził się i dał nura w krzaki. "Całe szczęście, że mnie nie widział ten mały diabeł, bo zeżarłby mnie jak dwa razy dwa" - myśli uciekając.
  Pudelek odetchnął, ale zauważył, że na drzewie siedzi małpa, która najwyraźniej obserwowała całą sytuację, bo minę ma zdziwioną. Nagle małpa puszcza się biegiem za lampartem i wrzeszczy.
  "Oj,niedobrze" - myśli pudelek. "Ta cholerna małpa wszystko mu wygada. Co robić?"
  Małpa faktycznie dopada lamparta i opowiada mu, jak to został wystrychnięty na dudka.
  Lampart wk***ił się strasznie.. Kazał małpie wsiąść mu na grzbiet i wrócić ze sobą na polankę, żeby była świadkiem tego, jak rozprawi się z tym stworem.
  Wracają, patrzą, a tam pudelek rozwalony na grzbiecie, dłubie w zębach pazurem i gada do siebie:
  - Gdzie do cholery ta małpa? Wysłałem ją po kolejnego lamparta, a ta małpa, nie wraca i nie wraca...
  #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Stoję w kolejce w lidlu i kazdy różowy, jeden w jeden, szuka pieniędzy albo karty dopiero jak skończy sie kasowanie i padnie kwota. Zanim znajdzie, kasjer siedzi i sie patrzy. Ludzie wzdychają, niektórzy mdleją. Zapłacone to pakujemy dalej xD
  A niebiescy? Pakuje podczas kasowania, pada kwota, płaci kartą i w międzyczasie pakuje, paragonik i dziękuje bardzo, miłego wieczoru. Szybko, płynnie i komfortowo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)