Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ej nocne Mirki nie mogę spać bo za gorąco ( ͡° ʖ̯ ͡°) pije zimne piwko i się nudzę więc każdemu kto zapulsuje narysuje jego avatar w paincie, tylko nie przesadzajcie bo nie chce do 15 godziny rysować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  Jebać wszystkich taksówkarzy. Już z waszych usług nigdy kurwa w życiu nie skorzystam.
  TLDR:

  pokaż spoiler Taksówkarz jak nigdy nic spryskał mnie gazem jak czekałem na czerwonym świetle jadąc do pracy


  Jadę sobie na 8 do pracy, spokojnie, bo leje i korki w Warszawie, a jadę głównymi drogami przez Centrum i Mokotów.
  Jedzie taxi biała Skoda (WI 103EV), bez świateł i zaczyna zjeżdzać, tak powoli na mój pas. No to zatrąbiłem (raz! bo to ważne, tak króciutko), bo może coś robi i nieświadomie zjeżdza, on nic. No to rozumiem, że manewr bez kierunku, no chuj zaczyna zwalniać (pusto przed nim).
  No to ja mam to w dupie, kierunkowskaz na drugi pas i go wyprzedzam, bo już 8.05. I pojechałem.
  Skrzyżowanie Niepodległości/Odyńca, czerwone światło, podjeżdza ten sam samochód, jakoś dziwnie blisko. Kierowca coś woła, no to otwieram okno o co chodzi (zaraz powiecie ze sie okien nie otwiera. Nie, bo dwa skrzyżowania wcześniej powiedziałem komuś innemu że jedzie bez świateł więc przez okno można się dowiedzieć też dobrych rzeczy)
  -Gość do mnie, Ty kurwo!, na pastwisku sobie trąb.
  I nagle jeb prosto we mnie gazem. Ja się schyliłem WTF?!?, po omacku zamykam szybę od swojej strony i otwieram od pasażera, bo kurwa co się dzieje.
  Szybki telefon po bagiety, miła pani powiedziała, że roześle info po radiowozach i żebym się udał prosto na komendę.

  Chyba jesteście srogo upośledzeni w tych taksówkach, wasza mentalność nie różni się niczym od chama ze sztachetą w ręku który rozpierdala sklepy i stadiony

  #taxi #taxistory #bagiety
  pokaż całość

  odpowiedzi (82)

 • avatar

  Mój najnowszy utwór malarski który zatytułowałem "XD". Olej na płótnie. Inspirowałem się ostatnim wypadem z psem do galerii sztuki nowoczesnej #pdk. #malarstwo #pokazmorde i oczywiście #heheszki

  odpowiedzi (31)