Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (9)

Mireczki, trzymajcie za mnie kciuki. Właśnie wsiadłem do mojego prywatnego pociągu do marzeń. Czyli do PKP na trasie Warszawa-Lublin, wiozącego mnie na nagranie do Jednego z Dziesięciu. Oby nie odpaść na pierwszym etapie, a będę zachwycony. (ʘ‿ʘ)
    #jedenzdziesieciu #1z10 #chwalesie

odpowiedzi (40)

Tak mnie naszło Mirki... Jakiś miesiąc temu miałam urodziny i 3 raz z rzędu nie dostałam nic od chłopaka, nie chodzi mi o jakis niewiadomo jaki prezent, bo cieszylabym się z głupiej czekolady. Pomyślałam nawet 2 tyg przed nimi o tym i delikatnie zasugerowalam dwa pomysly za nie więcej niż 40 zł. Nie robiłam inby ani nawet o tym nie wspominałam, ale on oczywiście wykrecalby się tym, że nie ma pieniędzy. Ale kurde, odmówiłby sobie dwa razy paczki fajek, odlozylby i by miał na głupi upominek. Mirki, jemu się nawet nie chce, nie pomyśli o mnie, bo po co... Nawet na tle tego, że ja mu co roku robię fajne prezenty mógłby mi cokolwiek podarować. Cokolwiek, bo naprawdę uważam, że liczy się gest i nie jestem łasa na prezenty jak pewnie niektórzy tu napiszą. Mi by było conajmniej głupio. O czym to wszystko Mirki świadczy? #zwiazki pokaż całość

odpowiedzi (129)