Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Terminatora" z 1984 roku. 89,04% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 7,78. To więcej niż na filmwebie (7,3) i mniej niż na IMDB (8,0).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Most na rzece Kwai" z 1957 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Leon Zawodowiec" z 1994 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Jadę wczoraj z synem lvl 10, a przed nami #policja na motocyklu. Syn się pyta - tato, a ten policjant umie jeździć na jednym kole? A co ma w tych pojemnikach (takich sakwach z boku)? Mówię, że nie wiem ale może go zapytać. Na początku się wystraszył ale po chwili mówi - ok. I podjechałem na czerwonym świetle, przecinając odrobinę ciągłą linię, zrównałem się z policjantem i syn przez okno zapytał o wszystko. Pan policjant wyjaśnił, że jazda na jednym kole jest niedozwolona i niebezpieczna, a w sakwach ma różne rzeczy potrzebne do służby w tym bloczki mandatowe, bo to też syna interesowało.
  Tak mi się skojarzyło z tymi wychwalanymi filmami z USA. Jak widać u nas też może być normalnie i fajnie.

  #truestory #czujedobrzeczlowiek #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Znalazłem stary klucz #steam z jakiegoś bundla do Prison Architect , a jako że mam już go w bibliotece to #rozdajo
  Jeśli ktoś chętny to losowanie jutro o powiedzmy 15.20 przez #mirkorandom wśród plusujących.

  Z losowania odpadają:
  1. Zielonki
  2. Udziejalący się pod tagami patostreamów

  odpowiedzi (5)