Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Czołem, Mireczki! Witamy się z Wami jak należy, czyli #rozdajo.

  Jesteśmy Senti i zajmujemy się skórą. Ręcznie szyjemy portfele, pochwy na noże, organizery, zasobniki, notatniki, paski i inne takie takie z naturalnej skóry. Skórę sami barwimy, więc możemy zrobić praktycznie wszystko. Wiele rzeczy powstaje według indywidualnego projektu klienta.

  W tym powitalnym rozdajo mamy dla Was produkt cieszący się największym wzięciem, czyli worki zrzutowe, tudzież zasobniki (pic. rel.)

  Wśród plusujących wylosujemy przy użyciu #mirkorandom jeden worek podobny do tego ze zdjęcia, tyle że w uniwersalnej czarno-czarnej kolorystyce. Losowanie w południe w najbliższą niedzielę. Zielonki starsze niż dzisiejsze mile widziane w losowaniu.

  Worek to taki gadżet, który przyczepiasz do paska albo molle i tam sobie spokojnie czeka, aż będzie potrzebny. Nie zajmuje rąk, nie ciąży, nie szpeci. Po rozwinięciu zyskujesz dodatkową kieszeń, która mieści dwa browary lub ich ekwiwalent (zdjęcie poglądowe w komentarzu). Od wewnątrz lekko ogumowane, więc nie zamoczysz zawartości. Od góry chroni ją ściągacz.

  Pijcie z nami nasz pierwszy na Wykopie kompot.

  #survival #bushcraft #modameska (?)
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)

 • avatar

  Hej mirki i mirabelki z #gryplanszowe, #grybezpradu i #planszowki czas na małe #rozdajo. Zwycięzcę losujemy w niedzielę 24.09.2017 o 23:35 przez mirkorandom. A do wygrania będzie gra..., a no właśnie że wcale nie gra. Żadna tam jakaś bieda gra co leży w magazynie i nikt jej nie chce, no może oprócz pająków.

  Otóż do wygrania będzie kod na 100zł do wykorzystania w naszym sklepie: www.planszowe.pl (。◕‿‿◕。)

  Przy okazji przypomnę, że cały czas mamy przedsprzedaż na Star Realms - rewelacyjnej karcianki decbuildingowej, która niedługo ukaże się języku polskim i związany z tym osobny konkurs - szczegóły na naszej stronie.

  PS
  A czy wspominałem, że można u nas płacić w #bitcoin ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Mirki, co się dziś odjebało w Volvo. Usiądzie zanim przeczytacie. Ktoś na stołówce podkleił do górnej ścianki mikrofalówki pojemnik z... gównem! Ktoś inny nie zorientował się i wsadził tam swoje jedzenie. Jak się łatwo domyślić pojemnik wyjebało w kosmos a całą mikrofalówkę ujebalo owym gownem. Smród niemiłosierny na cała stołówkę. Przyleciała ochrona i wynieśli ją na dwór. Okleili jakimiś plombami. Afera jak chuj, jeszcze się okaże ze będą badać gowno każdego pracownika :D

  #wroclaw #truestory #cotusieodjebalo #pracbaza #praca #volvo #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)