Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tylko 120zl na 1h, wiek 18 lat
  Zastanawiam się czy się nie wybrać
  #roksa #divyzwykopem

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  To prawda, że jak kurier jedzie na podlasie to musi wysiadać z samochodu i wsiadać na konia żeby nie straszyć miejscowych?

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Cosplay #karyna. Dobrze to robię? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Wiem, sandałki za mało karynkowe, ale miałam dzisiaj sukienkę. Na co dzień noszę właśnie głównie spódniczki i sukienki, i byłam trochę ciekawa, jak będę wyglądać w takim wydaniu. Musiałam w końcu kupić sobie jakieś dżinsy. Do tej pory miałam w szafie tylko jedną parę, którą zakładałam od wielkiego dzwonu. Przyznam, że było to spowodowane głównie kompleksami, których próbuję się teraz pozbyć, ale w głowie mam ciągle jedną sytuację.

  Pamietam, jak w gimbazie - (wtedy) mój najlepszy kumpel - zmierzył mnie i powiedział, że chyba połknęłam gitarę, i utknęła mi w biodrach ( ͡° ʖ̯ ͡°) (chodziłam wtedy do muzycznej). Świadkiem tego srogiego pocisku było pół szkoły - lekcje się skończyły i czekaliśmy na gimbusa ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie zapomnę tych słów do końca życia.
  (Adi, Ty ujku, chcę nosić dżinsy ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ)

  Tak - robienie sobie fotek w nieswoich ciuchach jest takie sobie. Spodnie kupiłam, bluzka - jak dla mnie - za bardzo #sebixkurwix

  Przepraszam za ten pamiętniczek, ale to w końcu mikroblog. Nie bijcie motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki
  wstydzę się #pokazmorde i chowam się za telefonem #modadamska #modakarynska (?)
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)