Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, czego właśnie byłem świadkiem to mi się w głowie nie mieści.
    Jadę pociągiem (wagon bezprzedziałowy) i jakiś człowiek pomylił pociągi. Kupił bilet do Gdańska a wsiadł w pociąg do Łodzi.
    Konduktor doradził mu kiedy ma wysiąść żeby się przesiąść do innego pociągu i pozwolił mu dojechać 1 przystanek bez biletu.

I nagle jakaś stara babka z ryjem do konduktora ze jak to przecież trzeba panu wystawić mandat 200 zł xDDD

Konduktor zaczyna się tłumaczyć ze panu się pomyliło, ze każdemu może się zdarzyć a starsza pani się domaga dalej mandatu i kłóci z konduktorem xDDD Na szczęście po 2-3 minutach pan wysiadał i pani nie utargowała dla niego tego mandatu xD

Ale co za ludzie xD

#takbylo #ciekawostki #heheszki #pkp #bekazpodludzi #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Tak sie powoli zyje na tej wsi #pokazmorde #feuernaemigracji

odpowiedzi (44)

Dziś słyszałem majstersztyk złodziejstwa i ludzkiej głupoty. Jakiś czas temu pewnej rodzinie ukradziono rower. Sprawa została zgłoszona na policję, poszukiwania na własną rękę itd. Po tygodniu rower został przez złodzieja odstawiony w to samo miejsce, a do ramy przyczepiona była koperta. W kopercie m.in. list. Złodziejaszek napisał, że przeprasza, że tak naprawdę go nie ukradł tylko pożyczył, bo był w tym czasie niezbędny. W ramach przeprosin załączył bilety do teatru dla całej rodziny. I wiecie co? Familia skorzystała z okazji, a w tym czasie koledzy od rowerka ojebali im całą chatę włącznie z LEDami od szafek kuchennych. #zlodzieje i zależy dla kogo #heheszki pokaż całość

odpowiedzi (49)