•  

Już tylko 3 dni pozostało do końca prekwalifikacji do wyścigu "zerowego" @ Nordszlaufe (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Na chwilę obecną na serwerze pojawiło się 68 kierowców którzy wykonali 1559 okrążeń na łączną długość 38 091km.

Najlepszy czas jak do tej pory uzyskał @czaksniff 08:47.393 jednak po piętach depcze mu @kamien_w_bucie z wynikiem: 08:47.873, podium domyka @MrKubool z rezultatem 08:47.905
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Przypominamy do wyścigu głównego kwalifikuje się pierwszych 31 kierowców. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu PRO zajmuje @RealAKP z czasem: 08:58.053
    Miejsca 32-63 mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze semi-PRO. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu semi-PRO zajmuje @Chad_MC z czasem: 09:58.378
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Miejsca 63+ mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze AM. także zapraszamy do poprawiania czasów, zakończenie prekwalifikacji w środę o godzinie 20:00
    szczegółowa tabela wyników tutaj - http://pro.acleague.pl/

#acleague #assettocorsa #simracing

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Gdzie mogę pracować ze zwierzętami nie mając kierunkowego wykształcenia? Właśnie rzucilam wypowiedzenie w pracy i zastanawiam się co dalej.

#zwierzeta #praca #poznan #niewiemjaktootagowac

odpowiedzi (47)

laska z grupy z #studbaza utworzyła ankietę "hej kto jest za tym żeby złożyć się na mszę za zdane kolokwium i z prośbą żeby następne były zdane"
    XDDDDDDDDDDDDDDDD
    ty się kurwa lepiej uczyć zacznij
    #gownowpis

odpowiedzi (22)

mój sąsiad odzywa się do mnie raz na kwartał słowami co tam mordeczko, nawet mu nie odpisuję na poważnie, tylko od razu pytam w czym mogę mu pomóc, bo wiem, że pisze do mnie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy potrzebuje pomocy. potem uderza ze słowami słuchaj, taka sprawa jest. zwykle prosi, żeby mu zamówić coś na allegro, bo pomimo 2021 roku nadal nie lubi w przelewy, woli prosić mnie, a potem mi przynosi z nawiązką w gotówce (tzn. zaokrągla złotówkę do góry i mówi, żebym nie wydawał, bo to za fatygę. jak było 18,99 za fidżet spinnera, dal mi 20 zł i poprosił 1zł wydać xD). zwykle odcinam od siebie takich przyjaciuł, ale on jest spoko, bo jego mama pracuje w papierniczym i kiedyś dał mi długopis za darmo.

no w każdym razie co tam u was mordeczki?

słuchajcie, taka sprawa jest. skończył mi się na nowym komputerku (z win10) miesięczny trial na pakiet office i jestem w kropce. korzystam z worda dosyć często, a excela raz na kilka miesięcy, więc nie chcę wydawać 200 pln na roczną, kurwa, roczną, subskrypcję. czy znacie jakiś fajny sposób na spiracenie najnowszego office'a? czy powinienem raczej kombinować w kierunku instalowania starszych wersji, które są dostępne na torrentach? w tym momencie nie mogę nawet edytować plików, czuję się sparaliżowany. pamiętniczek piszę w notatniku, ale tam nie można robić kolorowych literek ani dodawać clip artów, więc po chuju z takim pisaniem. pomożecie, wykop.pl?

#win10 #office365 #pakietoffice
    pokaż całość

odpowiedzi (105)