•  

Już tylko 3 dni pozostało do końca prekwalifikacji do wyścigu "zerowego" @ Nordszlaufe (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Na chwilę obecną na serwerze pojawiło się 68 kierowców którzy wykonali 1559 okrążeń na łączną długość 38 091km.

Najlepszy czas jak do tej pory uzyskał @czaksniff 08:47.393 jednak po piętach depcze mu @kamien_w_bucie z wynikiem: 08:47.873, podium domyka @MrKubool z rezultatem 08:47.905
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Przypominamy do wyścigu głównego kwalifikuje się pierwszych 31 kierowców. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu PRO zajmuje @RealAKP z czasem: 08:58.053
    Miejsca 32-63 mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze semi-PRO. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu semi-PRO zajmuje @Chad_MC z czasem: 09:58.378
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Miejsca 63+ mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze AM. także zapraszamy do poprawiania czasów, zakończenie prekwalifikacji w środę o godzinie 20:00
    szczegółowa tabela wyników tutaj - http://pro.acleague.pl/

#acleague #assettocorsa #simracing

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#wesele #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    Festiwalu spierdolenia po weselu ciąg dalszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj odwiedził mnie mój brat, spytałam się go jak się bawił na weselu i wiecie co? xD
    Ponoć moje "skandaliczne" zachowanie było głównym tematem poruszanym na weselu przez rodzinę od strony mojej mamy (a wlasciwie od strony panny mlodej).

Czego się dowiedziałam:
    - jestem niewdzięczna i bezczelna bo nie przyszłam nikomu o tym nie mówiąc a państwo młodzi są przeze mnie stratni xD
    - część rodzeństwa ciotecznego zadeklarowała, że mnie nie zaproszą na swoje wesela skoro takie akcje odpierdalam (mowili to dwudziestoparoletni stulejarze bez dziewczyn z ktorymi jedyne co mnie łączy to znajomość na FB i jakieś tam więzy krwi xD jeden z nich moze ma dziewczyne)
    - jeden wujek (ktory zyje od 10ego do 10ego pracujac w jakiejs gownorobocie, a po robocie sie upija i wiecznie narzekajacy na zbyt niski socjal dla takich jak on (WTF) i w ogole wszyscy chca go oszukac na pieniadze) zadeklarowal ze jak bedzie do mnie szedl to da mi pusta koperte xDD taaa... pewnie to by byla nie pierwsza jego taka akcja :D
    - drugi powiedzial, ze w ogole do mnie na wesele nie przyjdzie :D - taka ultra dalsza rodzina, nawet jak kiedys bede brala slub to i tak bym go nie zaprosila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    - duzo ogolnego belkotu jaka jestem zla i niewychowana. Generalnie historyjka o mnie zostala dosc mocno podkolorowana. nie wiem czy to efekt plotki czy sami panstwo mlodzi podkolorowali ale wg gosci na weselu info ze mnie nie bedzie dalam dwa dni przed i to jeszcze dopiero jak mnie spytali. Ktos podobno nawet zarzucil, ze pewnie popadlam w zle towarzystwo i narkotyki i nie przyszlam bo nie mialam pieniedzy na wesele xDD

Oczywiscie spora czesc gosci i tak miala na ta sytuacje wyjebane, a najwiecej gadala najbardziej patologiczna czesc mojej familii ktora zatrzymala sie w PRL :)

Moj brat zna doskonale moja wersje, wierzy mi i sam sie z tego smial.

Ale tak sobie mysle co poszlo zle (a moze i dobrze :) ), ze nie stalam sie taka jak oni, skoro to moja rodzina i jednak chcac nie chcac czesc zycia spedzilam z nimi :)

___________________________________________________________________________________
    #opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
    pokaż całość

odpowiedzi (84)

Chyba coś robię nie tak ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
    #podrywajzwykopem #tinder

odpowiedzi (49)

ej nocne Mirki nie mogę spać bo za gorąco ( ͡° ʖ̯ ͡°) pije zimne piwko i się nudzę więc każdemu kto zapulsuje narysuje jego avatar w paincie, tylko nie przesadzajcie bo nie chce do 15 godziny rysować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (49)