•  

Już tylko 3 dni pozostało do końca prekwalifikacji do wyścigu "zerowego" @ Nordszlaufe (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Na chwilę obecną na serwerze pojawiło się 68 kierowców którzy wykonali 1559 okrążeń na łączną długość 38 091km.

Najlepszy czas jak do tej pory uzyskał @czaksniff 08:47.393 jednak po piętach depcze mu @kamien_w_bucie z wynikiem: 08:47.873, podium domyka @MrKubool z rezultatem 08:47.905
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Przypominamy do wyścigu głównego kwalifikuje się pierwszych 31 kierowców. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu PRO zajmuje @RealAKP z czasem: 08:58.053
    Miejsca 32-63 mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze semi-PRO. Aktualnie ostatnie miejsce gwarantujące udział w wyścigu semi-PRO zajmuje @Chad_MC z czasem: 09:58.378
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Miejsca 63+ mają zagwarantowany udział w wyścigu na serwerze AM. także zapraszamy do poprawiania czasów, zakończenie prekwalifikacji w środę o godzinie 20:00
    szczegółowa tabela wyników tutaj - http://pro.acleague.pl/

#acleague #assettocorsa #simracing

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak poprawić szybkość biegu? Biegam regularnie od roku, kilka razy w tygodniu, ale czas na 1km wciąż taki sam... Nie stosowałem żadnych planów treningowych, po prostu wychodzę i biegnę 5-10 km.
    Co robię nie tak?
    #bieganie #biegajzwykopem

odpowiedzi (49)

#rozdajo #steam #rozdajosteam #steamrozdajo

Mam kilkanaście stron kluczy steam z humblebundle, część to naprawdę fajne gierki których nie wykorzystałem, wrzucam screena z części jednej ze stron, jak widać nawet fajne gierki są (taki dead rising 4 czy hurtworld) tam gdzie zamazane kody już wykorzystałem. Teraz rozdam kilka kluczy, czas do jutra, później rozda się jeszcze więcej w innych rozdajo. Zakaz wstępu mają : Zielonki z kontem nowszym niż dwa tygodnie temu ; Powiązani z patostreamami i z dupamizprzypału. No i trzeba zaplusować żeby wziąć udział oczywiście ^^
    Powodzonka :D
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Wzięłam prysznic, wytarłam się, wciągam szybko legginsy, bo chłodno, już dociągam, kiedy zorientowałam się, że coś tu nie gra: brak bielizny. Już miałam je ściągać i naprawiać błąd, ale to takie ze spódniczką, więc stwierdziłam, że na co mi ta bielizna. ¯\_(ツ)_/¯
    Żodyn nie zauważy jej braku. A nawet jeśli, to co z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#oswiadczeniezdupy #ubierajsiezwykopem #pracbaza #piatekpiateczekpiatunio pokaż całość

odpowiedzi (62)