Wpis z mikrobloga

#socialmedia #facebook #pr #praca

Czołem wszystkim,

niebawem rozpoczynam przygodę z własną działalnością - mini projekt.

Potrzebuje fanpage fb by móc rozkręcić pomału swoją widoczność na rynku.

Niestety żaden ze mnie marketingowiec, również nigdy nie miałem styczności ze światem fanpejdżerów.

Potrzebuje opinii ile może kosztować mnie osoba, która poprowadzi mi fanpage - ok. 1 wpis tygodniowo.

Na obecny moment 0 lajków ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam
  • 18
  • Odpowiedz
@mmws: nie chce zapeszać, ale otwieram w sklepie mięsnym linie produkcji z biltongiem w Warszawie - suszone mięso wołowe. Oryginalnie przepis pochodzi z afryki gdzie miałem okazje mieszkać przez chwilę. W tym tygodniu maszyna do suszenia wraz z przyprawami ma dotrzeć. Potrzebuję jakiegoś marketingowca, który poprowadzi mi fanpage, ewentualny consulting wchodzi w grę.
  • Odpowiedz
@zapster: Jak znajdziesz kogoś to raczej znajdzie kilka tematów, które zainteresują grupę docelową. Nie spotkałem się jeszcze z płaceniem za konkretną ilość postów - social media to raczej zabawa 24/7.
  • Odpowiedz
@zapster: Przy suszonym mięsie nie będzie to problematyczne, a wręcz będzie zaletą. Ludzie będą widzieć, że jesteś małą, lokalną firemką, której fanpage prowadzi szef. A jak nie macie kasy na agencję, to pewnie też nie używacie polepszaczy. Przemyśl to.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@najman dziękuję za radę :) narazie jest tak jak mówisz. Jak uda się zrobić pierwszą partię oraz będzie czym się podzielić na pewno zawołam.
  • Odpowiedz
@zapster: @zapster: Jak będzie można zamówić z przesyłką to biorę od razu kilka porcji! :)

1 post w tygodniu nic nie wnosi. Podłącz firmowego facebooka do swojego telefonu i odpisuj wszystkim od razu. Bądź naturalny, jak Twoje mięso.

Przejdź się na jakieś darmowe konferencje, jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o marketingu.
  • Odpowiedz
@zapster: walnij info na PW. Robiłem kiedyś ciekawą robotę w tej branży :) Popieram, że FB niekoniecznie będzie skuteczny, ale da się coś niskobudżetowego wykombinować. Płacisz w towarze? ;>
  • Odpowiedz
@zapster: Jeżeli 1 post tygodniowo to faktycznie zatrudnij jakiegoś studenta, bo agencje i tak dadzą Ci zaporową cenę a jeśli nie to wtedy też to będzie robił Ci student na stażu. :P
Co do osób tutaj bierz kogoś kto może Ci wystawić fakturę bo potem szkoda nerwów jeśli nie dotrzyma planu, a tak masz minimalną pewność, że ktoś się na tym zna profesjonalnie.
Jakbyś miał jakieś pytania to w sumie mogę
  • Odpowiedz