Wpis z mikrobloga

Tak tu cicho wieczorem, więc jeszcze kilka promocji od #chinskiekody:

Selfie stick/tripod od Xiaomi w cenie 15,99$ (bez refa)
Waga łazienkowa Xiaomi w cenie 36,68$ z kodem GBCE (bez refa)
Tablet CHUWI Hi10 Pro w cenie 149,99$ z kodem Hi10ProS (bez refa)
TV Box Alfawise A95X R1 w cenie 22,69$ (bez refa)
Dysk SSD KingDian 120GB w cenie 49,99$ z kodem GBK120EU Wysyłka z magazynu EU (bez refa)
Xiaomi Miband 2 w cenie 19,99$ z (bez refa)
Rower elektryczny F-wheel DYU w cenie 369,99$ z kodem DYU1356 (bez refa)
i z dzisiejszych promocji na telefony:
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny Global w cenie 119,99$ z kodem 4X4GSK (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem Mi54GBK (bez refa)
Więcej telefonów w porannym wpisie

a w Cafago:
Fidget spinner z diodami LED w cenie 1,59$ (bez refa)
Kamera DVR Xiaomi Xiaoyi w cenie 45,28$ z kodem CHINSKIE36 (bez refa) - Koszt wysyłki do Polski 12,75$, do Niemiec niewiele ponad 3$

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #fidgetspinner #kodyrabatowe #kupony
Pobierz rybakfischermann - Tak tu cicho wieczorem, więc jeszcze kilka promocji od #chinskieko...
źródło: comment_rZMwDt8vCmln93yeChmNWKfVZNDjsCqz.jpg
  • 12
Kurka podoba mnie sie ten rower. Mimo, że mam elektryka to mój waży 25 i parametry te same a tego bez problemu złoże do auta i do piwnicy łatwiej. Ciekawe ile by vatu czy innych ceł nałożyli na to.
Czy była dotychczas promocja w ibuygo na mi5 w cenie ok 200 dolców? Pytanie czy warto poczekać bo mozna chyba tylko u nich wykupić gwarancje w polsce na 2 lata.
Czyli większość z was zamawia bez gwarancji w PL? trochę się cykam mówiąc kolokwialnie, a zakup z ibuygou ma podobną cenę do tych w polsce.