Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/24738007/anonimowemirkowyznania-komu-zostaly-2-tygodnie-na-/

Wiem, ze to #zarzutka ale serio zastanawia mnie ilość plusów, które dostały komentarze, które jadą po #rozowypasek
Koleś ma cały semestr na napisanie magisterki, ale zaczyna 2 tyg przed terminem i żali się, ze różowy jest #!$%@?. Tez bym był #!$%@? jakbym miał takiego jełopa za partnera. Człowiek #!$%@? cały rok w #pracbaza żeby w wakacje odpocząć a tu #niebieskipasek zachowuje się w sposób nieodpowiedzialny i ma #!$%@? na ustalenia z druga połówka. Ale oczywiście to jej wina...
Ta strona powinna mieć dopisek: Portal, którego użytkownicy nienawidzą kobiet.
  • 5
@taktoto jam jest podobny. Tyle że #!$%@?. Czasami po 14h. Po pracy chce jak najwięcej czasu poświęcić naszmu maleństwu.
Jak pojedziemy na wakacje to niestety będę pisał (mam nadzieję tylko już opisywał zrobiony projekt)
@koniarek aż wszedłem zobaczyć i po prostu nie umiesz czytać. Gość pracuje, więc na mniej czasu niż studenci dzienni na pisanie. Nie napisał, że nie ma nic napisane, więc siebie dobrze można założyć że 2 tygodnie zostały mu do jej oddania, do dokończenia. A różowy chce jechać na wakacje. Może sa gdzieś dalej szczegóły, ale z postu OPa nic takiego nie wynika. Ta strona pewna mieć dopisek, użytkownicy pochopnie oceniający innych.
@Oo-oO: nie musisz mi mówić jak to jest pracować i pisać prace bo sam to przerabiałem. Jakoś nie miałem problemu z oddaniem jej w kwietniu, obronie w czerwcu i cieszeniem się wakacjami.
Równie dobrze ci wszyscy ludzie zwalający winę na różowego mogą sobie dopowiadać ze to jej wina. Może byli juz wcześniej umówieni na wyjazd? Jak sam napisałeś jest za mało informacji żeby kogokolwiek oceniać co nie przeszkodziło setkom osób wydać
@koniarek ok, ale Ty wlaśnie do nich dołaczyłeś, tyle że nie przeciwko różowej a przeciwko op'owi. Gratuluję, że udało Ci się zrobić wszystko dużo przed czasem, co jednak nie daje prawa do twierdzenia że inni to lenie. Wydałeś wyrok, że op to leń i jełop, bo nie zrobił czegoś przed upływem 2 tygodni do wyznaczonego terminu...