Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak tam dzień mija?( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazpisu #heheszki

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Zgodnie z zapowiedzią robimy małe #rozdajo 16/11/19 ok 21. wśród plusujących ten post wylosuję Mirka któremu podaruję 50ml domowego ,dojrzewającego rok czasu w katakumbach mojej piwnicy Tabasco. Główną bazą były zielone Habanero, Cayenne, Satan Kiss, tak więc Zielonki które mają konto przynajmniej 2 dni biorą udział.
  Prawdziwe Tabasco robi się podobnie choć trochę inaczej, różnica jest taka że zmielone i zasolone chili ( czerwone, zielone, zależy jaki rodzaj tabasco) fermentuje się w Dębowych beczkach po whisky ok 3 lata, później dodaje ocet winny.
  Moje Tabasco fermentowało i dojrzewało rok , było zmielone i zasolone solą kamienną, na koniec czyli dziś przetarłem przez sito i najgęstszą esencję zmieszałem z delikatną ilością octu, 1 wersja - ocet balsamiczny, 2 wersja - ocet jabłkowy. Nastawiony był 4L słój ( zdjęcia w komentarzu) po przetarciu i zebraniu najgęstszego zostało około 1-1,2L . Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jest moc, i spoko smak, wbrew obawom nie jest za słony. Polecam jak ktoś ma za dużo papryczek na koniec sezonu na taki eksperyment.
  #chili #chilihead #ostrezarcie #gotujzwykopem #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Przecież to jest abstrakcja jakaś XD
  Z komisariatu, w jednym z największych miast w Polsce, uciekł gościu w kajdankach, który został zatrzymany za jazde po alkoholu więc policja postanowiła zatrzymać całe 400 tysieczne miasto w popołudnie w piątek, po to by trzepać każdy bagażnik w poszukiwaniu groźnego przestępcy.
  Ja nie wiem kto ma mniej iq, policjanci co pozwolili wyjść gosciowi w kajdankach z komisariatu, czy typek co postanowił ucieć za wykroczenie XD
  #szczecin
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)