Wpis z mikrobloga

@xvlk: @Kordian_ziom: @kloner11: @janushek: @kicjow: Muszę was zawołać i zapytać o tego Reto. Nie siedzę w rapie prawie w ogóle i pierwszy raz się z nim spotykam w tym kawałku. Brzmi spoko, nawijka fajna, niezły refren, ale sporzałem na jego inne kawałki i troche kurde rakiem wieje. Bez obrazy dla kogokolwiek, to tylko moje zdanie. Młody szczyl co się stylizuje trochę na horrorcore, nawija o ćpaniu i
@Harmonijka: pierwszy raz widze żeby kogoś "uwierało" nawijanie Reta o chlaniu i ćpaniu. No faktycznie dużo tego ale już taki jego hehe urok.
Ogólnie niezbyt go lubię, nie mówię że jest #!$%@? ale mi osobiście nie siada większość jego twórczości. Wyjątkiem jest Bossman, Minotaur, Papierosy (ehh), NEWSQL (XDD) i Wrzask, który jest IMO najlepszą rzeczą od niego :v
janushek - @Harmonijka: pierwszy raz widze żeby kogoś "uwierało" nawijanie Reta o chl...
@Harmonijka Z Reto mam tak, że poznałem go przez Minotaura i doceniłem za skille, bo je niewątpliwie ma. Sprawdziłem starsze rzeczy - okropny szajs. Potem wpadł Bossman i zaczął sie problem: ja doceniam za stylówę, skille, pomysł, a gimby za to, że im się wydaje "groźny". Te horrorki czy fajka w gębie... Myślę, że on to po prostu lubi, więc niech sobie robi, bo przy okazji dostarcza mi świetnego brzmienia, fajnych gierek
@janushek: Uwiera mnie nawijanie o chlaniu i ćpaniu, kiedy artysta stylizuje się na bohatera nastolatków. Lub jeśli jest świadomy tego, że to jest jego główna grupa docelowa (bo tak chyba jest). Pierwszy jaki wbiłem kawałek to "papierosy" no i zrobiłem wielkie WTF. Nawijka bardzo słaba no i ta tematyka.
Ten kawałek co wrzuciłeś bardzo spoko, to mi się podoba, fajny śpiewany refren. Ale tu też mam małe "ale", bo (to akurat
@Harmonijka: Wiesz...Reto jest reprezentantem nowego pokolenia, które od rapu nie oczekuje już tylko mówienia o przykrości życia, spłacania street creditu. Ważne jest, by coś o sobie opowiedzieć, ale musi to być zamknięte w ciekawej formie. Co więcej - ile można słuchać o tych smutkach? Niektórzy są tym już znudzeni i taki kawałek o "niczym", czyli o papierosach, siądzie im bardziej niż gdyby Reto nawijał o swoich przeżyciach. To jest pewna grubsza
@Harmonijka:

Lub jeśli jest świadomy tego, że to jest jego główna grupa docelowa (bo tak chyba jest)

Wskaż mi POPULARNY (a nie hard country k-pop) gatunek muzyki, której odbiorcy to nie w większości ludzie młodzi. Tak wiem - alternatywne rocki xD, def metale na syntezatorach i inne gówna to też target na młodych ale hehe a l t e r n a t y w n y c h.

Pierwszy jaki
janushek - @Harmonijka: 
 Lub jeśli jest świadomy tego, że to jest jego główna grupa ...

źródło: comment_iWdxvkIi7gmWgmcsTkzW4mphqvOTFHL0.jpg

Pobierz