Wpis z mikrobloga

Dobra parę dni temu pytałem o telefon mirki doradziły redmi. Jako, że nie chciłem nic 5,5 wybór padł na Redmi 4 pro/prime/high edition czyli wersję ze snap dragonem 625, full hd i 3/32 pamięci.

Jako, że popełniłem fo pa i ztagowałem #itemyzchin to teraz muszę zrobić krótką recenzję. Fotek nie załączam bo nie mam czym zrobić (tylko tel siaomi a nie mogę zrobić mu zdjęć robiąc nim zdjęcia, chyba że jakiś skomplikowany system luster).

Tel zamówiłem 6 czerwca dzisiaj doszedł. 5 dni zajęło mu z UK do PL. Wszystko mnie wyszło 644zł (kosztowal 160 usd). Priority line nie zawiodło matka boska bezvatowska też.

Telefon zajebisty. Wszystko śmiga jak powinno. Bez zająknięcia. #gearbest dorzuca przejściówkę na ładowarkę i całkiem ok zabezpiecza paczkę (rurkowce z powietrzem) jednakże pudełko doszło w jednym miejscu trochę pogięte. Generalnie tak czy inaczej wszystko ok. Aha dostałem wersję z wąskimi ramkami telefon który zamawiałem to
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_609478.html

Co do samego telefonu to generalnie nie będę się powtarzał bo pan @MajsterPirzu dokładnie go zrecenzował tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=GYhysizfLC0

Ja od siebie mogę jedynie dodać, że tak, aparat szału nie robi, ale mi do pracy ja najbardziej starczy. Nie jest zły. Jest poprawny i w sumie to tyle.

Co na plus? Czytnik linii papilarnych. Ciekaw byłem jak sobie będzie radził przy moich wiecznie spoconych łapach. Kumpel miał redmi 3 i narzekał. O dziwo w 4 przy moich wilgotnych paluchach działa szybko i bezproblemowo. Bateria kot dostałem go z jakimiś 35% i pół dnia się bawiąc i ustawiając zeszło niewiele pod 30.

Jak ktoś szuka średniaka który nie jest większy niż 5 cali i ma dobrą baterię to tylko ten.

W sumie dokładnie moje odczucia wymienił @MajsterPirzu w swojej videorecenzji więc nie chcę się powtarzać i zabierać wam czasu. Ale jak macie jakieś pytania, chcecie, żebym coś sprawdził to odpowiem na każde

#itemyzchin #xiaomi #gearbest #redmi #redmi4
Pobierz GlebakurfaRutkowskiPatrol - Dobra parę dni temu pytałem o telefon mirki doradziły red...
źródło: comment_C9ctCLnJzy8nFTkvyM6KIqNy0po3VjQl.jpg
  • 14
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: wyrzuć oryginalny soft i zainstaluj na nowo miui 8 z polskiej dystrybucji jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.. a co w sumie powinno być standardową praktyką przy kupnie telefonu z chin...
w moim telefonie 4 prime (kupionym jakies pół roku temu) na sofcie od pana chińczyka po 2-3 tygodniach bezproblemowego używania zaczęły wyskakiwać reklamy i okazało się, że miałem jakiegoś worma...