Wpis z mikrobloga

Cześć, jako że studia tuż tuż zacząłem rozglądać się za pracą aby sobie troszkę dorobić. Czy jest jakakolwiek szansa aby zatrudnili mnie na doradcę klienta w Media Expert jedynie po skończonym liceum, bez żadnego doświadczenia? Jak myślicie, warto zawracać sobie tym głowę? Ewentualnie, jaką pracę polecacie na początek, żeby sobie dorobić?
Z góry dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#praca #licbaza #mediaexpert #eurortvagd
  • 5
@matix324: osobiście myślę, że marne szanse. nawet nie chodzi o to, że masz tylko liceum, bo więcej absolutnie nie potrzeba, ale problemem będzie fakt, że szukasz pracy tymczasowej, na okres wakacyjny i w tym przypadku wyszkolenie Cię w zakresie znajomości asortymentu i rozmów z klientem trwałoby po prostu zbyt długo
@matix324: jak informatyka to chyba coś wiesz/umiesz :P

Pytam bo chciałem przytoczyć swój przykład, też miałem podobną sytuację. Składałem CV do różnych firm na byle jakie stanowiska, jak coś się także trafiło to do tych co bym naprawdę chciał (z pracą w zawodzie którego miałem się uczyć, ale nie za bardzo w to wierzyłem). Po rozmowie w kinie (gdzie płacili 4 zł na rękę na godzinę) i braku odzewu w ogóle