Wpis z mikrobloga

@hbdjf: No ale nie możemy oceniać tego na podstawie jednej firmy, ja pracowałem w normalnej dużej firmie, nie w Januszexie i miałem kask z wyglądu podobne do tego ze zdjęcia, stąd pytanie.
@hbdjf: Ja nie twierdzę, że ten kask jest do dupy, pewnie jest lepszy od innych. Nie zgodzę się po prostu z tym, ze w Polsce masz samą tanią chińszczyznę. W małych firemkach pewnie leją na bezpieczeństwo, ale jak pracowałem w dużej, to się trzeba było wykłócać, bo tak pilnowali, że kazali w upał chodzić w długim rękawie i okularach ochronnych.

I generalnie bardziej zależy pracodawcy na bezpieczeństwie niż pracownikom u nas.
via Android
  • 0
@FireDash pracowałem w pinad trzydziestu poważnych firmach w tym w najlepszych w polsce i eu i myślę że taki kask owszem dostaniesz w polsce ale jak będziesz uberfachowcem za minimalną albo podpiszesz lojalke na ten kask z pomnożoną wartością razy 25
via Android
  • 0
@frems była w pakiecie z dyplomem inżyniera u wybrzeży libii miesiąc temu, napewno do mnie chciałeś napisać, jesteś producentem tanich kasków?