Wpis z mikrobloga

Miraski z #acleague.

Pomyślałem, że fajnie by było powtórzyć event NASCAR, który kiedyś pojechaliśmy. Spytacie dlaczego myślę, że warto, skoro ostatni (mimo, że bawiliśmy się świetnie) był średnio udany?

- na ostatnim evencie AC miało jeszcze totalnie skaszaniony netcode, przez co nawet najmniejsza ocierka, muśniecie przy prędkości 340 km/h, kończyło się teleportowaniem całej stawki do innego wymiaru pod powierzchnią toru. Teraz jest znacznie lepie, przy obniżeniu damage, mamy szansę nie zabić się na pierwszym lapie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- nabraliśmy trochę doświadczenia, może teraz łatwiej nam będzie się utrzymać w torze i może nawet uda sie przejechać z 10 okrążeń bez armagedonu. Wierzę w to mocno.

- mnie tamten event sporo nauczył o tym egzotycznym sporcie, do ligi dołączyło teraz sporo nowych osób, może ktoś by chciał popróbować ustawiania tych dziwacznych setupów i kompletnie innego podejścia do jazdy?

Oczywiście przygotowałbym jakąś paczkę z w miarę działającym torem i samochodem. Nic Kunos quality, ale na jeden fun event myślę, że OK.
Pobierz RealAKP - Miraski z #acleague.

Pomyślałem, że fajnie by było powtórzyć event NASCA...
źródło: comment_TkcOAw4hAICUHwAzLWmn1uEqBfUr1ORY.jpg
  • 11