Wpis z mikrobloga

@leukonoe: Tak jak w pierwszym poście napisałem, Admin :P Tak w rodowodzie miał i stwierdziłem, że zostawię mu takie imię. I tak większość mówi do niego Kocie/Panie Kocie xD
@vind chyba w głębi duszy jestem blondynką i nie załapałam z tym imieniem XD miałam kiedyś szczura o imieniu Szczur i zawsze do niego mówiłam Panie Szczurze. Także jak już kupię sobie w końcu kota, to jestem pewna, że będzie się nazywał Pan Kot :P
@leukonoe: Pan Kot to definitywnie najlepsze imię dla kota xd

@nikodemus: Jest trochę hodowli, niebieskie (bo tak się nazywa ten odcień szarego u nich xd) brytyjczyki dosyć łatwo kupić. Tylko gdybyś chciał kupować to na pewno nie żadne olx, rozdawane za darmo czy coś takiego, trzeba pamiętać, że pseudohodowle szkodzą zwierzętom. Tego koteła dostałem akurat w prezencie ("chcianym" prezencie, bo od dawna o takim myślałem i mówiłem). Generalnie warto o
@nawrocony_leming: Miło to słyszeć :p
@DoDoLot: Już urósł sporo od momentu gdy do mnie przyjechał, jeszcze trochę więcej ogarnięcia/doświadczenia nabierze (przestanie się potykać o wszystko czy spadać z łóżka przez nieuwagę) to odblokuje mu nowy teren w domu - pozwolę mu korzystać samemu ze schodów (teraz się boję, że by zleciał, nie są zabudowane :/). Niedawno dzielnie upolował pierwszą ćmę ʕʔ