Wpis z mikrobloga

Jakoś miesiąc temu w Krapkowicach na jednym z rond rozbił się McLaren 650S. Okazało się, że jechał nim pracownik firmy właściciela auta, który wziął je bez jego wiedzy. Auto nie miało AC, było wystawione na sprzedaż za 675 000 zł. Koleś będzie musiał oddać te pieniądze plus odsetki, krótko mówiąc ma #!$%@?.
Ostatnio dowiedziałem się, że rondo to zyskało nieoficjalną nazwę, której każdy okoliczny mieszkaniec używa już teraz potocznie: Rondo McLarena ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Ejszyn - Jakoś miesiąc temu w Krapkowicach na jednym z rond rozbił się McLaren 650S. ...
źródło: comment_U81zfTNIk8YBaZS3pFSIw2R018zrcb4W.jpg
  • 54
@xetrov: nie trzeba jechać 'dynamicznie'. w sensie mieć takiego zamiaru. przy większej mocy wóz wyrywa niewyobrażalnie i traci przyczepność przy takich prędkościach, do jakich zwykły kowalski nawet nie dochodzi swoim paseratti. mój ojciec - bardzo doświadczony kierowca osobowo-ciężarowy - przesiadł się na krótki czas ze 150 do 240 KM. wydawało mu się, że poznał auto na wylot, aż pewnego razu skręcając w lewo pojechał w prawo po obrocie 270 stopni. pół
@zolwixx: wiem, sam mam teraz 238KM i jeździ się trochę inaczej niż drugim który ma 140KM. Mimo to i tak bym się obawiał że mnie coś podkusi do mocniejszego przyciśnięcia (no bo od czego są takie samochody?) i bez dobrego ubezpieczenia zwyczajnie bym się obawiał.

Jakbym takiego miał na codzień i umiał jeździć to co innego. Niestety trochę mnie nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xetrov: mnie się marzy właśnie jakiś drugi potwór, ale chwilowo muszę marzenia schować w kieszeń. w dodatku istnieje spore prawdopodobieństwo, że co by to nie było, to podzieliło by los McLarena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: swoją drogą irracjonalnie liczyłem na to że przejdzie ta zmiana z czasowym wyrejestrowywaniem samochodów (kupiłbym jeszcze jeden albo i dwa) ale niestety, socjaliści nie odpuszczą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xetrov: ojciec też liczył, bo powoli musi sprzedawać auta, a to nie proste sprzedać auto którym się jeździ vs sprzedać auto, które powoli zyskuje na wartości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@OstatecznyArgument: @Ejszyn: XD Trzeba by zarabiać wykopowe 15k by to oddać XD Już lepiej zostać bezdobnym w berline ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma szans nawet przy średniej krajowej na normalne życie bo komornik zabierze 50% pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za granicę nich ucieka i tyle bo w Polsce już nie ma szans normalne życie.
Gościu zrobił głupotę ale obiektywnie wygląda
@sad_pepe: no oki, ale zobacz ile było sytuacji, gdy jakiś pracownik #!$%@?ł wartą miliony maszynę i w takich wypadkach chroniony jest przez prawo pracy - pracodawca może go obciążyć maksymalnie kwotą równą trzech pensji