Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Saves mam cichą nadzieję że finalnie będzie to inaczej wyglądało. Najbardziej mnie rażą te sztuczne i ciągle ruszanie się. Nie da się sensownie zatrzymać, zwolnić, poczekać aż się drużyna ustawi. Tzn da się, ale nienaturalnie to wygląda. Potrzebuję realizmu #!$%@?.
@jestem_legenda: To nie grafika sprawia, że gra się realistycznie. Oczywiście, może pomagać lub przeszkadzać, ale to nie jest główny czynnik. Polecam spróbować gry w "trybie kanapowym" (online ciężko znaleźć przeciwnika) na PEŁNYM manualu. Wtedy każde podanie wymaga skupienia (jak w rzeczywistości: im krótsze podanie, tym łatwiejsze do wykonania, a celne, długie, górne podanie wymaga niezłego skilla) każda składna akcja cieszy, a strzelenie bramki jest długo wyczekiwanym osiągnięciem, a nie kolejnym wciśnięciem
@chuckd oj panie, chętnie, ale nie mam z kim, a gra z botem wiesz jak się kończy w takiej sytuacji? Z resztą próbowałem i jak zwykle podania są ok, tak na wolne pole działają dziwnie, wcisniesz delikatnie, a on #!$%@? ją przed siebie.
@jestem_legenda: Nie wiem jak jest teraz (od dwóch edycji nie gram, ale ostrzę sobie zęby na przyszły rok, kiedy pc ma być potraktowane normalnie), ale dawniej dało się to opanować, ale wymagało to czasu. Pierwsze tygodnie gry wyglądały jak rozgrywki ligi okręgowej :D Dlatego pisałem o dobranym przeciwniku, bo ani AI ani losowy przeciwnik online nie zapewni zabawy. I to mnie najbardziej boli, bo większość wybierających PESa argumentuje to tym, że