Wpis z mikrobloga

Witam w tagu #gearbestkupony,
poniżej publikuję kupony dla 3. produktów ze sklepu internetowego #gearbest .
Jeśli chcesz być wołany, to po prostu napisz w tym wpisie: "Chcę być wołany @n_____S"
Facebook: https://www.facebook.com/gearbestdealzoriginal/
Lista kuponów na latarki: LINK

1. Xiaomi MI5 3/64GB White w cenie $199.99 / 761,76 zł (najniższa cena do tej pory*: $199.99)
(LINK z kuponem: SMXM64 | Blog (aktualne kupony))

2. Odkurzacz Xiaomi Mi Robot w cenie $299.99 / 1142,66 zł (najniższa cena do tej pory*: $309.99)
(LINK z kuponem: XIAOMIVAC | Blog (aktualne kupony))

3. Xiaomi Mi6 6/64GB Black w cenie $406.99 / 1550,22 zł (najniższa cena do tej pory*: $399.99)
(LINK z kuponem: XM6G4 | Blog (aktualne kupony))

Linki bezpośrednie:


#promocje #kupony #promocja #kodyrabatowe #xiaomi #mi5 #mi6 #odkurzacz
* - najniższa cena zanotowana w mojej bazie danych od stycznia 2017 roku dla sklepu Gearbest.com
Wołam: @#!$%@? @rotero @mojawatrobaczasemodmawiajanigdy @MikeR @Mollo @Dawid7600 @AH2V2 @jacuss @nilmaXgamer @Zielski @kreA @krav @czerwona_muszka @hpiotrekh @Beeercik @trasheros @lukimaz
Pozdrawiam!
Pobierz
źródło: comment_EyRuCkgbUx168tlPRP4h7Z5mRRQd0hAr.jpg
  • 9
@n_____S: Da się jakoś kupować w cenach, które wyświetlają się na stronie gearbest w pln? Przy checkoucie mam cene w PLN po czym przenosi mnie na paypala z kwotą w USD, która po przeliczeniu na PLN po złodziejskim kursie paypala wynosi ok. 100zł więcej niż było na gearbest
@soulfire11: 100zł to pewnie wynik jakiegoś podwójnego przewalutowania - Paypal przewalutowuje cenę złotówkową na dolary, a potem dostosowuje je do złotówkowej karty. Tak wnioskuję, bo najdroższa rzecz tutaj to ~1500zł, czyli ok 50zł więcej przy paypalu. Najlepiej tak jak kolega wyżej napisał - wyrobić kartę walutową. W kantorze aliora masz za darmola, tylko musisz przez pół roku od otrzymania użyć jej przynajmniej raz.
@Tarec: Wyrabianie karty walutowej na jednorazowe zakupy tych rozmiarów to chyba trochę przerost formy nad treścią. Mam już jakąś karte walutową z cinkciarz i chyba powoli traci ważność ale przestałem korzystać, bo sporo roboty i czasu schodzi z przeniesieniem środków. Do tego wolałbym, żeby kiedyś w przypadku zwrotu/gwarancji kasa trafiła na kartę z której korzystam na codzień, a nie walutową pre-paid (zwłaszcza jeśli wazność się kończy) dlatego liczyłem że da się