Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jesteśmy ze sobą już 5 lat, dzisiaj jest nasza rocznica. Za rok mamy zaplanowany ślub. Do tej pory wszystko przebiegało super. Wspólne wycieczki, częsty seks, widziałem w jej oczach że mnie kocha. Od dwóch tygodni dużo się zmieniło, często wychodzi z koleżankami na miasto, unika bliskości ze mną, mówi że nie czuje potrzeby, że nie mamy już wspólnych tematów, ale ja zawsze byłem małomówny . W pracy ma zgraną ekipę znajomych, w tym dwóch kolegów z którymi ciągle wymienia smsy i rozmawia przez telefon. Nie ukrywa się z tym, robi to nieraz przy mnie i często po pracy nawet w nocy, przez co nasze relacje się pogarszają. Pękłem i zapytałem ją wprost czy czuje coś do innego faceta z pracy. Zaprzeczyła powiedziała, że mnie kocha i jest jej ciężko z tym że nie czuje tego co dawniej, bo widzi że ja cierpię przez to wewnątrz. Dwa razy nie wytrzymałem i poleciały mi łzy, u niej też się pojawiły. Nie wiem co robić, czuję się bezradny, myślę o tym codziennie niemal przez cały dzień, nie umiem się skupić w pracy. Dzisiaj mam zamiar zabrać ją nad rzekę, pobyć sam na sam, chcę żeby było jak dawniej.

#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: dodam jeszcze, że też byłam w 5letni związku gdzie szczerze kochałam swojego partnera, ale później zaczęliśmy chcieć czegoś innego w życiu ot po prostu. Kochaliśmy się, ale żeby być razem jedno z nas musiało by zrezygnować ze swoich marzeń. Stwierdziliśmy, że nie ma to sensu, bo skończyło by się to żalem jednego do drugiego i się rozeszliśmy
@AnonimoweMirkoWyznania: nadzieję, to można mieć na dobrą pogoda, nad związkiem się pracuje. Ciężko coś doradzić bo jej nie znamy i nie ma pewności, że jej w ogóle na tym zależy jesteście że sobą długo, może macie taki okres przejściowy, kto wie. Jeśli nic nie #!$%@?łeś i rzeczywiście jej po prostu tak się nagle u widziało, to po prostu powiedz jej, że nie zrobiłeś nic żeby się tak czuła i że jej
Pękłem i zapytałem ją wprost czy czuje coś do innego faceta z pracy. Zaprzeczyła powiedziała, że mnie kocha i jest jej ciężko z tym że nie czuje tego co dawniej, bo widzi że ja cierpię przez to wewnątrz.


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli cię kocha ale przyszłość to by chętnie z kimś innym planowała.
OP: @Calverleyy wina też jest po mojej stronie, bo zaniedbywałem swoje obowiązki domowe. Jesli chodzi o dbanie o relacje to czasem kupowałem jej kwiaty nawet bez okazji, zabierałem na wycieczki niespodzianki, rzadziej mówiłem czułe słówka, ale to wynika z mojej natury.
@typowy_lobuz najgorzej właśnie, że nie mam z kim o tym pogadać nawet przy piwie :/ Mam kolegów z którymi gram w piłkę dwa razy w tygodniu, ale nikogo z kim
@AnonimoweMirkoWyznania: lol a ona co zrobiła? Wydajecie się być strasznie niedojrzali.. Czułe słówka kwiaty - to jest ok na podryw nie długotrwały związek. To nie Ty masz ja zabierać tylko macie jechać razem. Nie broń jej, bo wygląda na to że jesteś trochę taka ciapa i po jakimś czasie się tym znudziła. Kobieta nie chce sługusa z kasą i niespodziankami tylko partnera. Ty też się powinieneś oczekiwać partnerstwa z jej strony