Wpis z mikrobloga

Dobra, o co tu chodzi?
Zamówiłem u paczkę z #aliexpress. 29.04, czekałem do dziś, wydłużylem ochronę itd. Przyszła.

Na mojej paczce standardowa naklejka z adresem z Ali i... jakieś polskie dodatki, nadano, zwroty kierować do... i nadawca to firma z Piotrkowa :|

Przyjęliśmy aliexpres czy co? Picrel

Edit. W sumie o wydłużenie ochrony wystąpilem 17.06, sobota. Naklejka na paczce ma informacje nadano 20.06. Przypadek?
Pobierz
źródło: comment_GcWFDFbJbLqm1eJUsdxo8SaunxtGYp8M.jpg
  • 7
Dobra, o co tu chodzi?


@solar: Że dostałeś to, co zamówiłeś.

o wydłużenie ochrony wystąpilem 17.06, sobota. Naklejka na paczce ma informacje nadano 20.06. Przypadek?


Nie. Spisek. Chińczycy, gdy się dowiedzieli co im grozi z Twej strony, uruchomili armię, ta zmusiła producenta do wyprodukowania, następnie uruchomiła most powietrzny, by - dzięki pomocy latających cystern, na trasie: Chiny - Polska, specjalny myśliwiec mógł dostarczyć paczkę do Twojego domu.

Nie wierz w bajki,
@ConanLibrarian przecież nie chodzi o pocztę, tylko masz nadawcę - firma w Polsce. Rozumiem, że chińczyk im dostarcza pewnie w jakichś hurtowych ilościach i oni to rozsyłają dalej
przecież nie chodzi o pocztę,


@solar: Przecież napisałem dość wyraźnie, że normalni ludzie nie oczekują, że przesyłkę dostarczy im Chińczyk. Normalni ludzie wiedzą, że przesyłki z zagranicy dostarcza w Polsce któraś z firm dostarczających przesyłki w Polsce. Jak dzieje się to od początku istnienia takich firm. Nie tłumacz mi tego, co napisałem, bo ja to wiem.
;>