Wpis z mikrobloga

Ech... za tydzień idę na spotkanie z kolegami z dawnej #licbaza (w hui dawnej, rok temu skończonej xD). Boję się, że znowu będę stał z boku i nic nie gadał, podczas gdy inni będą pewnie rozmawiać o #studbaza (ja dopiero w tym roku idę, bo poprawiałem maturę i w ogóle). Dajcie chociaż parę plusów na pocieszenie, jak chcecie to mogę zdać później relację, czy faktycznie tak będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #feels #gownowpis
  • 10
@czejki: z nim to praktycznie codziennie rozmawiam xD chciałbym po prostu z innymi trochę pogadać co tam i w ogóle, bo jak z nim będę tylko rozmawiał to dziwnie to będzie wyglądało, z kolei on raczej będzie chciał też z innymi pogadać i nie wypada mi ciągle zawracać mu głowy
@yourgrandma sam zainicjuj rozmowę z kimś, popytaj jak na studiach, nikt cię nie ugryzie. A pierwszaki uwielbiają gadać o swoim pierwszym razie z sesją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dasz rade. Po prostu spróbuj się zaangażować i nie stój przy ścianie. Nawet jak coś głupiego walniesz albo będzie awkward to nic się nie stanie, zapomną po paru dniach. Po prostu gadaj i heheszkuj. Trzymam kciuki. (