Wpis z mikrobloga

@Turocki: tak. Mam dużo par, to mogę xD. W opisie miała, że jest szczera. Za to samo nie powinna się i mnie obrażać. A w ogóle to było z emotikoną. Mogła to przyjąć na klatkę, jakoś uargumentowac, bo może nie jestem koneserem lub na luzie.
@Turocki: spoko. Są różne gusta i dałem ja nawet w prawo mimo tego, bo mnie zachceciła szczerością, która się chwalia. Wyraziłem zdanie z przymrużeniem oka, a ta wyzywa. To jest chamstwo, a nie moje zagadnienie.
PS laski na tinderze na cześć nawet mi nie podpisują xD
@BDLK_IMPRTR: nie widzisz emotikony? Co Ty taki zestresowany jak ona? Jak próbowałeś na tinderze, to jest to dobra strategia. Takie agresywne zagadnienie i odpowiedź na nie, może dużo powiedzieć o dziewczynie. Więcej niż opis. Większość podchodzi na luzie lub tłumaczy i jest fajny temat na początek zamiast " co tam?" to też mówi o postawie wobec zagrożenia czy w sytuacjach stresujacych. reszta wyzywa lub od razu kasuje. Ta zrobiła komboJa absolutnie
@rydzykant: hehe sooo edgy! (nope) Zestresowany? xD ale czego Ty się spodziewałeś, napisałeś na wstępie pytanie, które pokazało, że jesteś czepialski i nie umiesz rozmawiać :)

agresywne zagadywanie

gdzie to agresywne zagadywanie? :) to że się z kimś nie zgadzasz, nie znaczy, że ta osoba bierze to za wyzwanie, myślę, że najpierw nie zrozumiała o co Ci chodzi, czy to może wstęp do jakiegoś żartu, a potem jak już ją obraziłeś,
@BDLK_IMPRTR: napisałem pytanie, które się przebija przez dziesiątki innych. Zaglądałem do opisu, a Ty i pewnie ona stwerdziliscie, że to czepialstwo. Po to są opisy. Elo. I po tym już wiesz, że nie umiem rozmawiać. Dobre. . a ją pierwszy obraziem? Z tym januszem? I z xD na końcu? No miała zajebisty powód. Strasznie pojechane. Ktoś żartuje do ciebie, a ty się obrażasz od razu? Chyba nie. Chociaż nie wie wiem,
@ThirdKid: nie napisalem jej-Ej jesteś #!$%@?, bo oglądasz to. Jezu. Emota i Xd coś zmieniają. Nie? Gdyby tego nie było, to mogłaby zacząć wyzwiska, ale tak, bo ktoś ma inne zdanie i jeszcze z przymrużeniem okato przekazuje, to od razu wyzywać. Bez jaj.