Wpis z mikrobloga

@FrauWolf: Nie wyślą

Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza złożenie Empik oferty zawarcia umowy sprzedaży (kupna) zamówionego produktu. Oferta jest wiążąca dla Klienta, jeżeli Empik niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie.

Po złożeniu zamówienia na adres poczty elektronicznej Klienta wskazany w koncie Klienta lub wskazany w procesie składania zamówienia dla zakupów bez rejestracji zostanie wysłane potwierdzenie otrzymania przez Empik zamówienia złożonego przez Klienta. Jeżeli realizacja zamówienia jest możliwa, na adres poczty elektronicznej Klienta wysłana
@vind: A czy to nie jest potwierdzenie?

Witamy,

Miło nam poinformować, że sklep bdsklep.pl przyjął Twoje zamówienie do realizacji. Wkrótce prześle poniższe przedmioty:

Nazwa przedmiotu: Karma dla psów dorosłych FITMIN For Life Adult, 15 kg

Stan przedmiotu: Nowy

Cena przedmiotu: 1,30 zł

Komentarz sklepu:

lość: 1
@FrauWolf: @MaciejPN: @venad: @Trelik: @Zombo: @cookie96:
Siemka. Ja to zamówiłem, ale w niedzielę rano. Okazało się, że jeszcze była możliwość zakupu. Oczywiście wziąłem 120kg i nawet potwierdzenia przyszły, że przesyłka jest pakowana. Dziś się zdziwiłem, że kurier do mnie przyszedł... ale miał paczkę z 10 opakowaniami woreczków z suwakiem :D
Dziś także dostałem wiadomość nt. zwrotu pieniążków na konto. Ale zero wiadomości na temat anulowania zlecenia.