Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na weekend.

W Banggood:
Kamera endoskopowa Daniu w cenie 5,98$ z kodem 79e4a5 (bez refa)
Mini mikroskop Daniu na USB w cenie 9,99$ z (bez refa)
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bakeey B3 w cenie 14,99$ z kodem 801ad9 (bez refa)
A i kod na Mi Box ciągle aktywny:
Xiaomi Mi Box International w cenie 55,92$ z kodem 20MiBox61 (bez refa)

W Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem GBR4G lub GBMI5H (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/64 GB czarny w cenie 406,99$ z kodem MiK4GKS lub XM6G4 (bez refa)
Xiaomi Mi Note 2 6/128GB w cenie 429,99$ z kodem Note2K (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 139,99$ z kodem NoteK4 (bez refa)
Xiaomi Redmi 4A 2/32GB złoty w cenie 89,99$ z kodem R4A4G (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 2/16 GB czarny w cenie 105,99$ z kodem K4X4G (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB czarny w cenie 144,99$ z kodem NoteF4X (bez refa)
ONEPLUS 3T 6/64GB Global w cenie 389,99$ z kodem OnePlusK (bez refa)
Vernee Thor E 3/16 GB czarny w cenie 99,99$ z kodem THORE4GBK (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 w cenie 399,99$ z kodem M365EEU1 (bez refa) - wysyłka Priority Line (bez VATu i innych opłat w cenie) z chińskiego magazynu, pociągiem, czas 35-46 dni.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minmalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniuw Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #mi5 #mi6 #redminote4
Pobierz rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na weekend.

W Banggood...
źródło: comment_H1WCBw0I58dUhlmFktWhtWFGsxJ4DclE.jpg
  • 33
Wołam zainteresowanych (72) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@rybak_fischermann: Z ciekawości kliknąłem w endoskop, bo skojarzył mi się z medycznym, a jak zobaczyłem że endoskop nie musi być do oglądania przewodu pokarmowego to od razu kupiłem. Czasem muszę przeciągnąć jakiś kabelek w bardzo ciasnych miejscach, bez możliwości rozpierdzelenia pół ściany i często na ślepo i już nie raz by się taki przydał.
Dziękuje pan rybak.
@rybak_fischermann czy wiesz jaka jest reguła przydzielania punktów GB na Gearbest? czy wartość zakupu równa się ilości otrzymanych punktów? ostatnio za Mi5 otrzymałem 372 punkty, mimo że koszt zakupu to 200$, za inny produkt cena końcowa=ilość punktów
Mi5 z najmniejsza szansą na vat i przystępną ceną gdzie teraz najlepiej zamówić? czy może poczekać bo w GB jest flat rate shipping i expedited.
Mała aktualizacja, ale na pewno przydatna:
Xiaomi Mi Android TV Box w wersji International w cenie tylko 53,99$ z kodem GBPL25 (bez refa)
Podkładka antypoślizgowa pod telefon do samochodu w cenie 0,10$ z kodem GBPL26 (bez refa)
Słuchawki Xiaomi Piston Fresh w cenie 4,99$ z kodem GBPL24 (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem MI5EEUS (bez refa)
Xiaomi Mi6 - 6/64
Pobierz rybakfischermann - Mała aktualizacja, ale na pewno przydatna:
Xiaomi Mi Android TV B...
źródło: comment_6V0cMuFu4ZCqnuEGJqHRc574XHhLYfAp.jpg