Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #gearbest od #majsterpirzu z kanału MajsterPirzu gdzie testuję chińską elektronikę pokroju #xiaomi.
Zabieram dzisiaj Was w otchłań chińskiego giganta sklepu #gearbest do którego kupony i promocje aktualizuję codziennie z rana w moim Arkuszu Google(klik) - jest tu koło 100 produktów (głównie Xiaomi), czat w którym można porozmawiać itp - warto się przyjrzeć i zapisać, spoglądać :)

Dla leniwych najciekawsze i najlepsze:
Xiaomi Mi6 - klik - Kuponik XM6G4 lub MiK4GKS by mieć cenę 406,99/409,99 + wys. Priorty Line omijająca VAT na 95%
RECENZJA NA YOUTUBE - KLIK

Xiaomi Redmi 4x 2/16- klik - Kuponik K4X4G by mieć cenę 105,99,99USD + wys. Priorty Line omijająca VAT na 95%
RECENZJA NA YOUTUBE - KLIK

Xiaomi MI MAX 2 - klik - Kuponik MaxK2 by mieć cenę 269,99USD + wys. Priorty Line omijająca VAT na 95%
RECENZJA - będzie na YouTUbe :D

►I wieleeee, wieleee innych promocji które codziennie aktualizuje w Arkuszu Google - tam jest ładnie posortowane kategoriami więc znajdzie każdy coś dla siebie, blisko 100 produktów :)

Linki powyżej są REFami - zwykły link który wysyła sygnał GearBest, że jesteś ode mnie - jeżeli cokolwiek z niego kupisz, część $$ wydanych w sklepie trafi do mnie - Cb to nic nie kosztuje a wspierasz moją pracę i mój kanał, gdzie w planach mam budowę "mini studio" - z góry dziękuję :)

Jeżeli nie chcesz, to tutaj masz linki bezpośrednie:
Xiaomi Mi6
Redmi 4x
Mi Max 2

#pirzowekupony #xiaomi #aliexpress #kupony #promocje #android
Pobierz
źródło: comment_3M3WPFc2qBpgasdhQ5n2S4U0QPYhBeqM.jpg
  • 28
@MarKow: @CoZaGamon to troll xD Ogłosiłem to na facebooku - nagrałem nawet filmik jak losuje zeby nie bylo kombinowania :) Dizisiaj postaram się wrzucic film z amazafitem i wynikami tak oficjalnie (mialem kryzys tworczy, wlasnie ruszam do roboty :P )