Wpis z mikrobloga

Wczoraj zaparkowałem samochód, z obu stron były pojazdy, zostawiłem tak by kazdy mógł swobodnie otworzyć drzwi (dlatego tak koślawo). Dzisiaj rano o 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°) schodzę i widzę ze jakiś pomysłowy kierowca audi mi zastawił zupełnie samochód od lewej strony. Musiałem wsiadać od strony pasażera.
Na szczęście nie porysowane.
Dzieki śmieszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#januszeparkowania #parkowanie #rzeszow no i trochę #heheszki
Pobierz Arcziii - Wczoraj zaparkowałem samochód, z obu stron były pojazdy, zostawiłem tak by ...
źródło: comment_uzv8iufdRLhnDbQiDD25ltfgCDnve1NF.jpg
  • 11
@Arcziii: swoje tablice zasłonił i #!$%@? zaparkował, gość z audi zaparkował ok i jego tablice pokazał po za tym nie raz ktoś tak obok mnie zaparkuje i nie mam z tym problemów albo zrzuć bebzon albo parkuj poprawnie
@play_it_Sam: na zdjęciu nie ma całej rejestracji, koleś zle zaparkował na co wskazuje ułożenie jego samochodu względem mojego. Kolejnym aspektem jest to ze nie mam bembzona/u a zaparkowałem tak dlatego ze inni użytkownicy tego parkingu raczej nie stosują sie do tych linii z kostki (dostosowałem sie do ilości miejsca). Ja przyjeżdżając zostawiłem każdemu z sąsiednich samochodów odpowiednia ilość miejsca by moc swobodnie wysiąść i nie obić drzwiami żadnego z samochodów. Ten