Wpis z mikrobloga

@Theia: wyjazd integracyjny i szpital? A co się stało?

Ja jak byłem gnojkiem to przy pobieraniu krwi kobieta z 5 razy nie trafiła mi w ramię. Siniak na 5 dni, nie mogłem zginać prawej dłoni. Nastepnego poranka pokazałem na obchodzie lekarzowi prowadzącemu co zrobiła pielęgniarka i powiedziałem że nie chcę by mnie ,,obsługiwała'' ta pani. potem tylko raz ją widziałem jak pomyliła pokoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Theia: Podczas pobierania krwi? Nerw się regeneruje, jest jednak szansa na trwały ubytek czucia lub neuralgię czyli nieprzemijajace dolegliwości bólowe. Idź do neurologa, zbada i określi dokładnie uszkodzenie oraz wdroży postępowanie. Na pielęgniarkę zawsze możesz złożyć skarg, jednak musisz pamiętać że każdy zabieg niesie za sobą ryzyko, każda infekcja ma możliwe powikłania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yankumiii: poszłam do neurolog, powiedziała mi, że nic nie jest trwale uszkodzone i dała mi jakieś witaminki, żeby przyspieszyć regenerację. chyba ich nawet nie kupiłam, a czucie odzyskałam całkowicie w przeciągu jakichś dwóch miesięcy. nie składałam skarg na pielęgniarkę, nie chciało mi się.
no więc polecam neurologa, dowiesz się, czy odzyskasz czucie. tak samo masz od nietrafionego wkłucia?
@Theia ta, dzisiaj byłam na pobraniu i już od razu myslalam, że cos jest nie tak bo strasznie mi zdretwiala dłoń, w domu poczytałam ze to moze byc to. Akurat niedługo i tak się wybieram do neurologa więc w sumie pogadam z nią o tym.