Wpis z mikrobloga

@lewozmywak: ale o co ci chodzi? starzy go biją czy co?
Na streamach było widać, że całe dnie przesiedział na kompie.
Jakby chciał to by ogarnął sobie jaką świetlicę albo czytelnię i pouczył w się spokoju.
Miał warunki do nauki u Agnieszki na chacie i co? Też #!$%@?ł na kompie i nawet nie zjawił się na lekcji informatyki, która zaważyła na tym, że nie miał komisu.
@marcin-jezewski: był pokazywany an streamach gdzie raczej jest wesoła atmosfera, czego bym raczej nie powiedział na ostatnich jak był wyzywany od szmat przez własną matkę.

@toporek1234: granie w gierki na kompie jest proste, może sposób odreagowania nie wiem. W każdym razie nie miał warunków idealnych... może wtedy kiedy nie jako był już ukończonych ten pokój - było to piętrowe łóżko. Nie miał wzorców, nikt go nie pilnował, dopiero pod koniec
@lewozmywak: Może wydaje ci się, że sytuacja Łukasza jest jakimś wyjątkiem. Otóż nie, nie jest. Jest dużo nastolatków w takiej sytuacji jak Łukasz. Sam już pisałem, że u mnie w klasie były osoby, które wychowywały się w podobnych warunkach a jednak zostawały po godzinach w szkole w bibliotece, na zajęciach wyrównawczych żeby nadrobić materiał. Łukasz jakby chciał to zrobiłby podobnie.

Do tego należy dodać, że Łukasz ma 15 czy 16 lat
@toporek1234: Nie każdy musi iść do średniej szkoły, można do zawodówki, ale raczej obecnie przyjęło się że to siara tam chodzić. Fakt nie każdemu tak samo idzie nauka, zdarzają się imbecyle, ale do zdania gimbazy raczej nie potrzeba wybitnych zdolności, także tutaj zawiniło lenistwo. Co do nadzoru, nie tyle chodzi o ciśnięcie do nauki, ale rodzic powinien wiedzieć co robi jego dziecko do 18 roku życia, przynajmniej poglądowo - nie mówię
@lewozmywak: Byłem w podobnej sytuacji , rodzice sporo pili, teraz mam normalne życie. Wychowałem częściowo młodszego brata ( zostaliśmy sami jak miałem 21 lat). Jeśli ktoś chce , można wyjść z patoli. Mam maturę , dobrą pracę,super różowego. Nie skończyłem Polibudy - śmierć matki. I kurka można nie być patusem jak się nim nie chce być. To różni normalnych ludzi od debili. Młody pewnie już chla - zaraz nie te czasy
@Puter: co ty #!$%@?? Weź się jebnij w łeb... gadasz że miałeś 21 lat, a porównujesz gościa co ma 15... To jest różnica. I kogo ty wyzywasz #!$%@?ą umysłową? Bo na razie w całej tej dyskusji twój post jest najbardziej #!$%@? i zakrawa debilizmem i #!$%@?. Zresztą szkoda mi czasu na takiego idiote. Lecisz na czarnolistę.