Wpis z mikrobloga

@TolerancyjnyArab: generalnie nie da rady. Karta jest na okaziciela, z tego względu nie pomoże Ci też Centrum Wsparcia Klienta (np. poprzez weryfikację tego, że korzystałeś z tej karty na swoim koncie). Możesz ewentualnie napisać maila z zapytaniem, przekażą to osoby "decyzyjnej" zajmującej się kartami, ale nie wróżę sukcesu.
Na przyszłość polecam przelać środki z karty na konto empikowe, wtedy się nie zgubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TolerancyjnyArab: te 10 cyfr to jest pełen numer karty - i tutaj jeśli tylko poprosisz kogoś z Empiku, żeby pomógł, to mógłby na podstawie tych 10 cyfr wydać Ci duplikat karty prezentowej - w każdym Empiku mają system od tego :)


Nie wiem tylko czy zdrapka nie jest do tego potrzebna - nigdy tego nie robiłem jeszcze - ale sprawa na tyle prawdopodobna, że warto przejść się i spytać ( ͡
@Kazmierz: tyż robiłem swego czasu w Empiku, nie w samym salonie, i mimo wszystko czarno to widzę, za moich czasów karty były towarem dość "ścisłego zarachowania" i na podstawie samego numeru karty raczej nikt by czegoś takiego nie chciał zrobić. No ale różne rzeczy w salonach mogą się dziać ( ͡° ͜ʖ ͡°)