Wpis z mikrobloga

Mirki proszę was o pomoc. Może dla kogoś to zabrzmi mniej lub bardziej komicznie, ale porwano mojego kota. Przywiązałem się do małego futrzaka a kilka dni temu zniknoł już myślałem, że zaginoł na zawsze #pdk, ale dziś oto odezwała się jakaś Grażyna (kot miał numer na obroży i rozwieszone zostały ogłoszenia), z milionem pytań, a czy kot sterylizowany a czy szczepiony a czy zaczipowany. Gdy dostała zwrotne pytania czy ma mojego kota albo wie gdzie może być, nagle zaczęła się plątać, mieszać, unikać odpowiedzi. Zaczęła mówić że coś tam wie ale musi jeszcze gdzieś zadzwonić i się rozłączyła, po czym oczywiście telefon został wyłączony.

Tu pytane: Czy ktoś wie jak mogę wejść w posiadanie danych przypiętych do numeru? wiem, że niektóre sposoby zapewne lepiej będzie przekazać na priv. A może jest tu ktoś z sieci Orange i mógłby jakoś pomóc. Numeru może na razie nie będę wklejał bo nie wiem na ile to legalne. Jestem dość zdeterminowany i trochę zrozpaczony.

#csiwykop #kiciochpyta #pytanie #koty #kot #kotnadzis #smiesznekotki #smiesznykotek #pomocy #niewiemjaktootagowac wybaczcie ale dla atencji dorzucę jeszcze #heheszki #gownowpis
  • 8
@kptant wiesz co myślałem o tym, ale teoretycznie nie mam pewności ze ma mojego kota poza tym nie sądzę żeby policji chciało się robić jakaś akcje z wyciąganiem numerów i jeżdżeniem po mieszkaniach dla jakiegoś tam kota.