Wpis z mikrobloga

Mamy kupony rabatowe na telefony, słuchawki i dwa inne produkty. Sprawdźcie sami!

Słuchawki
1. Original Xiaomi Headphones Relaxed Version Cena: $39,99 Kupon: GBPL23
2. Original Xiaomi Piston In Ear Earphones Fresh Version - BLACK Cena: $4,99 Kupon: GBPL24
3. Original Xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drivers Earphones - SILVER Cena: $13,99 Kupon: GBPL27

Telefony:
1. XiaoMi Mi5 64GB 4G Smartphone - INTERNATIONAL VERSION WHITE Cena: $199,99 Kupon: MI5EEUS
2. Xiaomi Mi 6 64GB Cena: $406,99 Kupon: Mi6EEUS

Inne
1. Non Slip Super Sticky PU Anti - Skidding Car Matt for Dashboard Cena: $0,1 Kupon: GBPL26
2. Original Xiaomi Mi TV Box - EU PLUG BLACK Cena: $53,99 Kupon: GBPL25

#gearbest #sluchawki #xiaomi #mi5 #mi6 #tvbox
Pobierz GearBest_Polska - Mamy kupony rabatowe na telefony, słuchawki i dwa inne produkty. Sp...
źródło: comment_AWESjEGj1v0elFK7BMp7CXjzp0VDjuow.jpg
  • 7
@GearBest_Polska: ale takich rzeczy: "Non Slip Super Sticky PU Anti - Skidding Car Matt for Dashboard" to nie wstawiajcie, już kilku Mirków pisało, że im się to rozpuściło od słońca i nie mogą doczyścić kokpitu. Sam to jakiś czas temu zamówiłem i od razu wyrzuciłem, śmierdziało nieziemsko i jakoś dziwnie się kleiło.
@Ibuygou Niestety różnica przy Mi5 to 37$, za gwarancję w PL trzeba trochę dopłacić i jest podzielona na rok lub dwa. Przy innych sklepach i płatności PayPal mamy 180 dni spokoju za free. Co do opóźnień z wysyłką to pewnie brakuje im sił przerobowych. Rzucili się z reklamą, dobrymi zniżkami i mamy teraz efekty.