Wpis z mikrobloga

Piękna sprawa, Europa bez granic. Ale to co ostatnio czytam na wypoku, ten zalew prawackich uryn, jaka UE to zło i trzeba z niej uciekać to krew mnie zalewa. Wśród normalnych ludzi których spotykam w pracy i prywatnie, nie słyszę takich opinii, dlatego mam nadzieję, że to jest tylko zmasowany atak internetowych prawackich bezmózgich trolli na ten portal ze śmiesznymi obrazkami i jest ich tylko garstka. Tylko tępe łby nie doceniają tej
@jwd07: Masz rację, ale z UE do strefy Schengen bliżej niż bez niej. Niestety Polska to nie Szwajcaria i długo byśmy nie mieli tego przywileju. Najlepszym przykładem są państwa z UE które jeszcze nie są w tej strefie jak Bułgaria, Rumunia, Chorwacja
@Wizzair: To lotnisko ogolnie jest troche popieprzone :) Jest zbudowane z dwoch czesci FR i CH. Z tego FR wychodzisz jak ze sklepu bez kontroli. Z tego do CH prowadzi do jakby wydzielonej czesci skad odchodza autobusy do CH i mozesz byc skontrolowany jak przy przekroczeniu granicy UE. W kazdym razie jak sobie zle wyszedlem (chcialem isc na Francje) to chwile mi zajelo zanim wrocilem z powrotem bo sa te czesci