Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@yoshi314: nie wiemy to my. Oni tam na zachodzie żyją obok muzułmańskich imigrantów od lat, więc pewnie już zdążyli ich poznać.
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam, co motywuje ludzi, którzy nadal są za przyjmowaniem tzw. "uchodźców", a zwłaszcza tych, którzy nie pochodzą z rejonów objętych działaniami wojennymi, np z Afryki północnej lub środkowej?


@pogop: Bo póki co albo przyjmujesz, albo zatapiasz w morzu... A ludzie ciągle nie chcą bliźnich masowo mordować.
  • Odpowiedz
@pogop: @pogop: @graf_zero:
Tak się tylko naprostuję. Uchodźcą jest osoba, w której kraju doszło do złamania konstytucji lub jest objęty wojną. Jednak uchodźcą można być TYLKO I WYŁĄCZNIE w kraju, który graniczy z krajem, z którego "uchodźca" ucieka.
Dlatego w mediach na świecie jest ból dupy, że polaki cebulaki nie biorą "uchodźców"... Gdzie Niemcy błędnie interpretują "uchodźca" a "imigrant", a to duża różnica.

PS.
Nie wiem jak to jest
  • Odpowiedz
@Muraku: Nazewnictwo to naturalnie forma wojny ideologicznej, bo faktycznie ci co "dopływają" do Włoch to żadni uchodźcy. Ale powtórzę jeszcze raz. Albo ratujesz i przyjmujesz albo zatapiasz.
  • Odpowiedz
@graf_zero: Osobiście nie jestem za zabijaniem ludzi tylko dlatego, że są innej religii itd. Nawet jak mnie wkurza to jak otwarcie muslimy mówią o przejmowaniu państw i granic - to nie życzę im, żeby zdechli. Na mój gust juz dawno temu ktoś spieprzył sprawę pozwalając im się rozplenić. Teraz tylko możemy się cieszyć, że JESZCZE to do nas nie doszło. Aczkolwiek co zrobić... Nie wyparujesz nagle 2 mln "biednych uchodźców" z
  • Odpowiedz
@pogop: Zacznijmy od tego, że ludzie, którzy przybywają z terenów nieobjętych wojną to zwykli imigranci, a nie żadni uchodźcy. Lewacy tego nie potrafią pojąć i pod swoją propagandę wrzucają wszystkich do jednego wora.
  • Odpowiedz
@pogop: Wydaje mi się, że ich pierwotne zamiary były bardzo szlachetne. Traktowali ludzi z całego świata jako normalnych i równych sobie, chcieli być bardzo gościnni, a tym co uciekali przed wojną chcieli pomóc. Sądzili, że ludzie, którzy przybywają do Europy będą jak imigranci europejscy w Ameryce. Jednak tak się nie stało. Wielu imigrantów z krajów arabskich nie chcę się asymilować, nie szanuje kultury oraz prawa danego kraju, ani jego dorobku, a
  • Odpowiedz
@Kartinos: no i w końcu sensowna odpowiedź! Tylko, że niszczenie Europy dlatego, że im głupio, że się ośmieszyli, to jest naprawdę idiotyczny argument.
  • Odpowiedz