Wpis z mikrobloga

Docieniajcie #niebieskiepaski swój czas który macie dla siebie w stanie kawalerskim. prawie 2 lata temu myślałem o ślubie, o zakładaniu rodziny. Wszystko się #!$%@?ło straszliwie, i od półtora roku jestem sam. I powiem Wam że doceniam ten stan. Tyle czasu dla siebie... tyle czasu na rozwijanie pasji, czytanie książek, pełna wolność w decydowaniu o swoim czasie i życiu. Doceniajcie co macie, serio, bo ta wolność jest czymś absolutnie wspaniałym. #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 7
@dziki niby jo ale czasami fajnie mieć do kogo gębę otworzyć i się przytulić. Taki nie opresyjny różowy ze swoimi zainteresowaniami jest ok, gorzej jak znajdziesz sobie kule u nogi, żyć się nie da.
@ethics: Wiesz, jak będę miał ochotę na życie we współzależności z kimś to w taką współzależność wejdę. Na ten moment jednakoż niczym nie skrępowana wolność po wejściu do domu daje mi duuuuuuuuuużo więcej satysfakcji i radości z życia niż bycie w związku.
@dziki: ja nie wiem z kim wy się zadajecie. Jestem prawie 10 lat po skubie i dalej skacze ze spadochronem, jeżdżę na motocyklu, gram na konsoli(czasem gramy we dwoje), w zimie jeżdżę z kumplami na narty do Włoch, w lecie zawsze jakiś wypad w ciepłe kraje. Oprócz tego cała masę rzeczy robimy z żona razem i nikt nikomu nic nie ogranicza. Kwestia dogadania.