Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój kolega znalazł moją #rozowypasek na tinderze, umówił się z nią na jutro, ale zamiast jego to ja pójdę. Zawołam plusujących ten wpis.

Mieszkamy 250km od siebie i ja do niej dojeżdżam co 2 tygodnie na weekend. Częściej niestety nie dam rady, a Ona nie ma auta, żeby do nie przyjechać, no ale ja nie o tym. Dziewczyna idealna, dbałem o nią, dawałem prezenty czy tam jakieś parę stówek co 2 tygodnie na drobne wydatki (z racji tego że nie pracuje bo się uczy jeszcze),
    organizowałem wycieczki, wspólne wakacje za granicą itp. Było pięknie dopóki kolega nie napisał, że zmatchowało ich. Obmyśliliśmy, że zamiast jego to ja przyjdę i ciekawe co zrobi.

Może szuka tylko towarzystwa, dobrego kolegi, nwm, w końcu ja też mam koleżanki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #tinder
    pokaż całość

odpowiedzi (208)

mirko jest wyjątkowym miejscem xD

wczoraj dodałam (wydawałoby się) pozytywny wpis o tym jak dostałam mandat, rozpłakałam się, a obcy chłopak podszedł do mnie i pocieszył krótką rozmową, po czym pożegnał się i zniknoł (zaginoł na zawsze)

z komentarzy dowiedziałam się że:
    - na 100% chciał mnie zaruchać (któżby się spodziewał)
    - gdybym nie była ładna to by do mnie nie podszedł (ci co tak twierdzą chyba nie widzieli mojego pokazmorde)
    - empatia nie istnieje a żaden człowiek na ziemi nie zrobił nigdy nic dobrego bezinteresownie
    - nie miałam prawa płakać z powodu mandatu bo inni mają gorzej
    - napisałam ten wpis dla A T E N C J I (jak każda różowa każdy wpis w końcu)
    - kobiety to nie ludzie
    - katoliczki dają tylko dupy żeby nie stracić dziewictwa

ale nie narzekam i dziękuję bardzo wszystkim cumplom i cumpelom którzy mnie pocieszali i dawali dobre rady (。◕‿‿◕。)
    miłym mirkom i mirabelkom życzę pozytywnego dnia, a dzbanom co wszystkim chcą psuć humor żeby dostrzegli w żyćku trochę więcej kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#milegodnia
    pokaż całość

odpowiedzi (105)

- SŁUCHAJCIE I MA BYĆ TEN NOWY BATTLEFIELD JAK OVERWATCH, MA BYĆ KOLOROWO I ŚMIESZNIE
    - No ale przecież wojna to nie żarty, tam działa się ludzka tragedia, naprawdę dobrze możemy to ukazać w grze
    - I MAJOM BYĆ WYBUCHY, WSZĘDZIE MA COŚ BŁYSZCZEĆ, 500 SAMOLOTÓW, NIEKTÓRE MAJĄ LECIEĆ 50 METRÓW NAD ZIEMIĄ ALE TAKŻE SPADAĆ PO JEDNYM STRZALE Z PISTOLETU, KURWA NO NIE WIEM DORZUCIE TROCHĘ CIUCHÓW TROCHĘ W STYLU STEAMPUNK ALE TROCHĘ NIE, COŚ WYMYŚLICIE
    - Panie DICE, ale to w ogóle się nie zgadza z historią i nawet logiką, ludzie chcą poczuć prawdziwy klimat wojny, coraz więcej fanów jest za realizmem i dzięki obecnej technologii możemy to jeszcze bardziej dopracować
    - OO I RAKIETY DOJEBCIE JAKIEŚ KONKRETNE, NIEWAŻNE GDZIE LĄDUJĄ NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY ROBIŁY DUŻE JEBUT
    - Proszę Pana ale przecież to brzmi idio...
    - I CHCE KRATOSA I BABE CYBORGA xD

#battlefieldv #battlefield5 #gry #heheszki #battlefield
    pokaż całość

odpowiedzi (36)