Wpis z mikrobloga

#korposwiat Mireczki, kto z Was pracował #pkobp ? #warszawa here. Jak zarobki, atmosfera i ogólny życia cud z dnia na dzień? Każda opinia mile widziana, mam plusy i nie zawaham się ich użyć. :)
Najlepiej dzial marketingu, jak trafie na kogoś ze sportmarketingu to w ogóle szał, z góry dzięki!
  • 12
@EkspertPKO: chciałbym wiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć na stanowisku specjalisty (i starszego specjalisty) ds marketingu sportowego, jak wyglada atmosfera w pracy, jacy są menadżerowie, czy ludzie lubią u Was pracować, jak wyglada biuro... miliony pytań - mam wrażenie, ze trudno będzie od Was dostać konkretna odpowiedz, ale przekonajcie mnie, ze nie mam racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urban33pl @EkspertPKO na pewno jest dużo ciekawej pracy! Zresztą skoro chcesz aplikować to dobrze wiesz w jak wiele imprez i wydarzeń jesteśmy zaangażowani. Więcej się dowiesz jak zajrzysz np. na nasz profil biegowy na Facebooku: https://www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem/

Atmosfera jest świetna. Twój zespół jest na 11 piętrze, z fajnym widokiem na centrum Warszawy, pracuje w nim 5 osób. Nasi pracownicy otrzymują wiele świadczeń dodatkowych, np. opiekę medyczną, dostęp do kart sportowych i świadczeń w
@EkspertPKO: pytanie takie samo jak poptrzednio, tylko prośba o uaktulanienie :) Wiem, że szukacie kogoś do Ekstraklasy -nieskromnie powiem, że mam w tym trochę doświadczenie i zastanawiam się nad aplikowaniem. Szukam teraz trochę informacji z wewnątrz :)