Wpis z mikrobloga

Poszukuje opon do #szosa ponieważ stare dokonały żywota.
Nie wiem za bardzo co wam podać. Chyba jedynie to ze 26 cali i to żeby był to model o dobrym stosunku ceny do jakości.

Ogólnie często zdarza mi się jechać po kiepskiej jakości asfaltowych drogach wiec może lepiej żeby nie były to kompletne slicki. (Ale w duszy właśnie takie chce )

Cena kompletu żeby była max 200zl. Chyba ze macie inne zdanie.
Pomożecie ? #rower
Pobierz
źródło: comment_czsCKt05vynggdG6kVS9AhjAIfqe4qWB.jpg
  • 13
@fixie: A ty na czym na szosie latasz? Ja teraz mam GP4000sII 25C, jestem zadowolony, ale nie wiem czy warto ładować tyle kasy w opony. Nie mam też doświadczenia z innymi gumami, a nie chciałbym zmienić na jakieś badziewie. Co kierownik poleci?
@fixie: Rozumiem, że to kapeć na którym latasz ;) niezły kosmos. Jeżeli miałbym zmieniać oponę na inny model, to raczej tańszy od GP4000sII, bo to już jest granica mojego rozsądku, jeżeli chodzi o cenę.
Jeżeli miałbym zmieniać oponę na inny model, to raczej tańszy


@michnic: Ja ostatnio założyłem TUFO Status EST, współczynnik TPI ma większy niż zwykłe GP i cenę niższą o 20-30zł. Niestety nie powiem ci jak wychodzi w praniu bo zrobiłem na niej dopiero 600km, ale jestem dobrej myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.centrumrowerowe.pl/czesci/opony-detki/opony-rowerowe-28-cali-622/p,tufo-opona-status-est-700x24c-czarna-tufo,644245.html?_pli=e0a49f